Zarejestruj / Zaloguj

Substancje pobudzające włosy do wzrostu

skladniki na porost wlosow
Jeśli liczba wypadających włosów zaczyna z dnia na dzień wzrastać i zaczynają one wychodzić lawinowo, to taki przypadek niewątpliwie wymaga konsultacji z lekarzem dermatologiem. Tylko specjalista może w pełni poznać przyczyny wypadania włosów oraz skutecznie im zapobiec. Niemniej jednak, za nim termin wizyty nadejdzie można już samodzielnie rozpocząć domowe kuracje przeciw wypadaniu włosów.

Komentarze (23) Czytaj całość…

Biorewitalizacja - niezawodne zabiegi na poprawę skóry i włosów

biorewitalizacja
Organem najbardziej zdradzającym oznaki upływu czasu jest skóra, a przede wszystkim obszary zawsze widoczne: twarz, szyja, dekolt i dłonie. Biorewitalizacja skóry należy do zabiegów coraz częściej stosowanych w medycynie estetycznej. Jest to zabieg ambulatoryjny, który nie wymaga od pacjenta wyłączenia z życia codziennego. Biorewitalizacja nie tylko sprzyja poprawie jakości i wyglądu skóry,  coraz częściej jest też stosowana do zahamowania procesów wypadania i przerzedzania się włosów.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki
Skuteczne zabiegi tylko w profesjonalnych gabinetach? - Nie tylko, o skórę i dobre samopoczucie można również zadbać w domowym zaciszu. Nasza spiżarnia jest prawdziwym bogactwem składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Komentarze (38) Czytaj całość…

Romantyczne fale, loki a może proste włosy?

pielęgnacja włosów
Loki, romantyczne fale, „sprężynki”, każda z nas marzy o takiej fryzurze! A może proste? Loki są zawsze trendy. Zimą, gdy prószy śnieg, wiosną, gdy rozwiewa je wiatr, a latem po prostu do kwiecistej sukienki.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zabieg laserowy światłem LED pobudzający włosy - zastosowanie terapii ...

włosy
Każdego dnia tracimy około 50 – 100 włosów, ponieważ wychodzenie jest naturalną fazą ich rozwoju. Niepokój mogą w nas wzbudzić natomiast kłęby wyciąganych włosów z wanny lub szczotki oraz wychodzące garściami kosmyki przy głaskaniu lub czesaniu głowy. Problem nadmiernego wypadania włosów może dotknąć, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Najważniejsze to w porę zareagować i skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Kuracja przeciw wypadaniu włosów

wypadanie włosów
Wypadanie włosów to naturalny proces, który determinowany jest cyklem ich życia. Dziennie człowiekowi może wypaść ok. 100 włosów i taka liczba nie powinna budzić żadnych obaw. Włosy najczęściej wychodzą podczas mycia i czesania głowy.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie