Zarejestruj / Zaloguj

Epilacja włosów laserem - ogólna zasady przed i po zabiegu

epilacja
Zbliża się lato oraz czas wakacyjnych wyjazdów na plażę. Właściwie każda kobieta wie jak bardzo uciążliwe jest pozbywanie się niechcianych włosów z okolic bikini, nóg oraz pach. Niezbyt pożądane owłosienie pojawia się również na ciele mężczyzn np. na plecach. Chcąc pozbyć się nieestetycznych włosów najczęściej sięgamy po tradycyjne metody depilacji np. stosując plastry woskowe lub depilację woskiem.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Laser pixel - przełomowa walka ze zmarszczkami

laser pixel
Obecnie zabiegi tzw. fotoodmładzania oraz resurfacingu stały się bardzo popularne. Polegają one na odnowie i regeneracji skóry światłem lasera. Wcześniej laser stosowany był tylko podczas zabiegów chirurgicznych, gdyż mocna wiązka światła odparowywała skórę do jej warstwy właściwej. W rezultacie na skórze pojawiała się rana, która wciągu 7-14 dni ładnie goiła się.
 


Laser erbowy - wykorzystywany do fotodermabrazji

laser erbowy
Obecnie dostępne na rynku urządzenia, wykorzystywane w medycynie estetycznej, mają charakter multiplikacyjny i multi-technologiczny. Łączą w sobie różne technologie i mogą być wykorzystywane do wielu zabiegów. Urządzenia te wyposażone są w odmienne końcówki, tzw. wymienialne moduły, dzięki którym można przeprowadzać szeroką gamę zabiegów od epilacji włosów do likwidacji teleangiektazji.


 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Epilacja laserem diodowym Light Sheer do wszystkich rodzajów skóry nawet do ...

epilacja laserem diodowym
Owłosienie dłoni, nóg, twarzy oraz innych części ciała nie jest w dzisiejszych czasach postrzegane jako estetyczne. Kobiety zmęczone częstymi zabiegami depilacyjnymi coraz częściej zgłaszają się na zabiegi trwałej epilacji wybranych obszarów ciała.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Odnowić i naprawić skórę laserem

lasery
Już od około 3 lat CzasNaZmianę.pl obserwuje zmiany na rynku medycyny estetycznej w Polsce. Rosnąca świadomość społeczeństwa sprawia, że w gabinetach pojawiają się coraz młodsi pacjenci, którzy chcą zapobiegać przedwczesnemu starzeniu skóry.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lasery chirurgiczne

lasery_chirurgiczne
Lasery w medycynie są stosowane już od lat. W latach 60-tych XX wieku zastosowano je po raz pierwszy w dermatologii. W późniejszych latach były one stopniowo wprowadzane niemalże do każdej dziedziny medycyny. Obecnie są one powszechnie używane w medycynie.
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie