Zarejestruj / Zaloguj

CO2 - laser, który usuwa rozstępy

CO2 rozstępy
Wiele osób zarówno młodych, jak i starszych boryka się z problemem rozstępów, które przypominają sieć, wrzecionowatych pasm ścieńczałej skóry. Początkowo są one wybrzuszone, obrzękowe, a później przybierają formę cieńszej skóry, która różni się od zdrowej kolorem i grubością. W fazie bardzo rozwiniętej rozstępy tworzą lekkie wgłębienia w skórze i wyczuwalne są przy dotyku skóry.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Lasery w medycynie i chirurgii estetycznej

lasery
Przed medycyną estetyczną stoją obecnie nowe wyzwania. Z danych zebranych przez serwis CzasNaZmianę.pl wynika, iż coraz więcej użytkowników poszukuje informacji na temat skutecznych metod poprawy zdrowia skóry oraz sposobów na walkę z głównymi przyczynami jej starzenia.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Blizny pooparzeniowe - zastosowanie laserów chirurgicznych do niwelacji blizn

blizny pooparzeniowe
Blizny pooparzeniowe są dosyć specyficzne, gdyż zachodzą w nich naturalne procesy związane z ich gojeniem. Blizny pooparzeniowe zmieniają swój wygląd. Z czerwonych ran tworzą się białe rozległe blizny, które przypominają plac nierównej skóry, jakby była pokryta świeżo zagniecionym ciastem.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Laserowa epilacja ciała - ogólna charakterystyka

epilacja
Laserowa epilacja ciała polega na wykorzystaniu energii lasera do usuwania włosów na stałe. Efekt taki jest osiągany dzięki przyłożeniu wiązki światła laserowego bezpośrednio do skóry.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Roczny koszt epilacji

epilacja
Laserowa epilacja ciała polega na trwałym usunięciu włosów. Efekt taki jest osiągany dzięki przyłożeniu wiązki światła laserowego bezpośrednio do skóry. Wyprodukowane przez laser ciepło jest transferowane to cebulki włosa.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Dermabrazja laserowa a klasyczna - porównanie metod

dermabrazja laserowa
Dermabrazja klasyczna przebiega przy użyciu specjalnego narzędzia ścierającego, natomiast dermabrazja laserowa, przy użyciu wysokoenergetycznego lasera. Wysokoenergetyczny laser w sposób bezkrwawy i kontrolowany odparowuje skórę.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie