Zarejestruj / Zaloguj

SlimLipo® - szybka korekta podwójnego podbródka

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek, to niewątpliwie dodatek zupełnie niepotrzebny nikomu do szczęścia. Psuje on wygląd całej twarzy, postarza ją i zniekształca jej owal. Osoby, które mają skłonności do tycia bardzo często mają problem z podwójnym podbródkiem.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Niwelowanie nadpotliwości laserem

nadpotliwość
Mokre plamy na bluzkach nie wyglądają estetycznie. Niestety wiele osób boryka się problemem nadmiernej potliwości, która objawia się m.in. pojawianiem się niechcianych wilgotnych obwolut na ubraniu – nie dodającym nikomu uroku.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Rozstępy – jak szybko sobie pomóc

rozstępy
Rozstępy pojawiają się na skutek jednoczesnego działania wielu czynników połączonych z indywidualnymi predyspozycjami człowieka. Z reguły powstają na skutek szybkiego przyrostu masy ciała oraz częstych zmian wagi ciała. W fazie bardzo rozwiniętej rozstępy tworzą lekkie wgłębienia w skórze i są wyczuwalne przy dotyku skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Skóra znowu piękna po ciąży

przebarwienia
Bardzo często świeżo upieczona mama zaczyna zauważać na swojej skórze pewne zmiany, jak np.: ciemne plamki, przesuszone obszar skóry, obrzęki, pajączki, utratę jędrności. W tym okresie warto jest poświęcić tylko sobie kilka minut codzienne, tak aby skóra mogła powrócić do stanu sprzed porodu i ciąży.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Era delikatnych laserów

lasery
Długi okres rekonwalescencji, ból oraz ryzyko powstania trwałych blizn, to najczęściej wymieniane obawy przed operacją, wymieniane przez użytkowników serwisu CzasNaZmianę.pl.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Laserowe usuwanie rozstępów na piersiach

rozstępy
Bardzo często na piersiach młodych dziewcząt pojawiają się równolegle przebiegające pasma ścieńczałej skóry. Początkowo zmiany te są obrzękowe, lekko nabrzmiałe, następnie przeistaczają się w widoczne białe prążki, czasami przypominają one blizny. Pojawianie się rozstępów jest z reguły bezobjawowe, w niektórych przypadkach może być połączone z odczuwaniem delikatnego świądu, pieczenia i uczucia naciągania się skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie