Zarejestruj / Zaloguj

Fraxel laser fraksyjny - wskazania i przeciwskazania

laser fraksyjny
Laser fraksyjny (Fraxel) to laser emitujący światło o długości 1550 nm, którego energia  jest absorbowana przez zawartą w komórkach naskórka i skóry właściwej wodę. Idea tego lasera opiera się o wywołanie fragmentarycznych (fractional- stad nazwa metody), mikroskopowych uszkodzeń skóry (MTZ- microthermal treatment zones) spowodowanych podgrzaniem tkanek.


Fraxel laser fraksyjny - ogólna charakterystyka

fraxel
Laser fraksyjny to najnowsze osiągnięcie techniki laserowej w dermatologii skóry, który łączy najlepsze cechy dotychczas stosowanych laserów. Żaden z dotychczasowych laserów stosowanych w dermatologii estetycznej nie regenerował tak głęboko skóry przy minimalnych objawach ubocznych, które ustępują po kilku dniach. Jest unikalnym urządzeniem do likwidacji głębokich uszkodzeń skóry takich jak zanikowe blizny potrądzikowe i rozstępy oraz zmiany związane ze starzeniem się skóry.


Lasery w medycynie i chirurgii estetycznej - rozwiązaniem na każdy problem

lasery medyczne
Serwis CzasNaZmianę.pl realizując swoją „akcję edukacyjną” zaobserwował zmiany na szeroko pojmowanym rynku medycyny i chirurgii plastycznej. CzasNaZmianę.pl kontaktując się z użytkownikami serwisu oraz zbierając ich niezależne opinie o zabiegach, spostrzegł, iż większość osób zainteresowanych zabiegami szuka rozwiązań małoinwazyjnych i powiązanych z bardzo krótkim okresem rekonwalescencji. Do takich zabiegów można zaliczyć procedury wykorzystujące światło lasera.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Korekta podwójnego podbródka - ogólna charakterystyka zabiegu SlimLipo®

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek zniekształca owal twarzy. Sprawia on, że twarz nie jest ostro zarysowana i tym samym pogrubia cały wizerunek człowieka. Zbyt grubej brody właściwie nie można się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
SlimLipo® to nowa metoda liposukcji wykorzystująca działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne usunięcie podwójnego podbródka. Dodatkowo skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Mokrym plamom na bluzkach mówię nie!

nadpotliwość
Nadmierna potliwość może przyczynić się do odczuwania bardzo dużego dyskomfortu. Wydalany w nadmiarze pot sprawia, że dana osoba może mieć niepotrzebne kompleksy i unikać towarzystwa innych ludzi.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Epilacja pach laserem diodowym Light Sheer

epilacja pach
Włosy pod pachami są ogólnie uważane za bardzo nieestetyczne. Nawet mężczyźni coraz częściej zgłaszają się do gabinetów celem trwałego pozbycia się włosów z tego obszaru ciała. Zazwyczaj osoby, które zgłaszają się na zabiegi trwałego usunięcia włosów spod pach motywują swoje postępowanie dwoma przesłankami: zwiększeniem estetyki ciała oraz dbaniem o jego higienę. Brak włosów pod pachami może przyczynić się do przedłużonego uczucia świeżości ciała, zwłaszcza w okresie letnim.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie