Zarejestruj / Zaloguj

Body Mix - mix zabiegów na niedoskonałości ciała

body mix
Problemy z nierównomiernym odkładaniem się tłuszczu ma zdecydowana większość ludzi. Nawet bardzo szczupłe osoby o smukłej sylwetce narzekają na znaczne pokłady tłuszczu w niechcianych miejscach, takich jak np.: ramiona, brzuch, uda, czy też łydki.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Blizny pooparzeniowe - ogólna charakterystyka laserów stosowanych do ...

blizny pooparzeniowe
Blizny pooparzeniowe szpecą ciało i są przyczynkiem do złego samopoczucia osób, które przeszły oparzenie. Często pacjenci leczący skutki rozległych oparzeń są załamani swoim wyglądem. Świadomość pacjentów o możliwości leczenia blizn pooparzeniowych już w ich wczesnym stadium powstawania może pozytywnie wpłynąć na cały okres ich rehabilitacji po oparzeniu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Lasery w chirurgii estetycznej - dermabrazja laserowa

dermabrazja_laserowa
W medycynie wykorzystuje się kilkanaście różnego rodzaju urządzeń laserowych. Ze względu na charakter oddziaływania na tkankę lasery można podzielić na dwie grupy: lasery wysokoenergetyczne (chirurgiczne) hard lasers i lasery niskoenergetyczne (biostymulacyjne) soft lasers.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Laserowe usuwanie przebarwień

przebarwienia
Wśród szerokiej gamy laserów dostępnych na rynku wysokie rekomendacje uzyskuje laser Fraxel®. Jest to przełomowa, bezinwazyjna metoda stosowana w medycynie estetycznej. Wyklucza użycie jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych. Po zabiegu czujemy się jak po intensywnym opalaniu i bez większych problemów możemy powrócić do życia codziennego.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Mikrodermabrazja połączona z działaniem lasera biostymulującego oraz ...

mikrodermabrazja
Zabiegi mikrodermabrazji są dosyć powszechnymi procedurami wykonywanymi niemalże w każdym gabinecie kosmetycznym. Jest to zabieg, który polega na stopniowym, mechanicznym złuszczeniu naskórka. Podczas procedury wykorzystywane jest specjalne urządzenie, które wyposażone jest w głowice ścierające. Są one pokryte malutkimi kryształkami z prawdziwego diamentu lub korundu.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Skuteczne obkurczenie i ujędrnienie wiotkiej skóry brzucha po ciąży

ujędrnienie brzucha
Po okresie ciąży i porodzie skóra na brzuchu jest rozciągnięta. Następuje okres obkurczania. U jednych kobiet jest on szybszy, u drugich wolniejszy. Część nigdy nie wróci do swojego stanu skóry brzucha przed ciążą.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie