Zarejestruj / Zaloguj

Demakijaż podstawą zdrowej cery

demakijaż skóry
Demakijaż jest podstawowym elementem każdego zabiegu na twarz. Prawidłowo przeprowadzony demakijaż jest podstawą prawidłowej pielęgnacji twarzy. Jego głównym zadaniem jest usunięcie ze skóry wszelkich zanieczyszczeń, ale tak żeby nie pozbyć jej bariery ochronnej.

Komentarze (16) Czytaj całość…

Nitkowanie brwi - tajemnica pięknych brwi

nitkowanie brwi
Któż nie zachwyca się pięknymi, gęstymi, idealnie wyprofilowanymi brwiami hinduskich kobiet. Ich szlachetne i pełne wdzięku spojrzenie urzeka pięknem ludzi pochodzących z innych kultur.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Depilacja woskiem

dpilcja woskiem
Jednym z zabiegów tymczasowo usuwających niechciane włoski jest depilacja woskiem. Obecnie zabieg traci na swej popularności, gdyż wypierany jest przez nowsze technologie epilacji, które trwale usuwają owłosienie.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Hydrolaty - eliksir młodości dla skóry

hydrolaty, woda kwiatowa
Hydrolaty nazywane potocznie wodami kwiatowymi powstają w procesie destylacji. Hydrolatem jest woda, która pozostaje po oddzieleniu od niej olejku eterycznego. Oprócz wody zawiera on cząsteczki roślinne oraz niewielkie pozostałości olejku eterycznego. Są one delikatniejsze od mocno stężonych olejków zapachowych i mają pH bardzo podobne do naturalnego. Ponadto, dzięki zawartości substancji roślinnych doskonale pielęgnują i nawilżają skórę.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Domowe spa – peelingi i maseczki

maski, maseczki
Pielęgnacja twarzy i ciała domowymi sposobami może okazać się skutecznym i tańszym sposobem niż korzystanie z produktów udostępnianych nam przez przemysł kosmetyczny.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Piękno w ciąży

ciąża w spa
W okresie ciąży bardzo trudno jest samej zdecydować się na zabieg kosmetyczny. Ciężko jest również znaleźć gabinet, w którym kobieta będzie mogła się zrelaksować i uzyskać profesjonalną obsługę kosmetyczną. Bardzo rzadko w ofercie gabinetów umieszczone są odpowiednie zabiegi dla kobiet w ciąży.
 

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie