Zarejestruj / Zaloguj

Kawiorowy lifting - zabieg o wielokierunkowym działaniu

kawior, lifting
Zabiegi na bazie wyciągu z kawioru działają kompleksowo na skórę człowieka. 

Komentarze (3) Czytaj całość…

Zadbane paznokcie

pielęgnacja paznokci
Ładne, zadbane paznokcie, to naturalna ozdoba każdego. Wystarczy od czasu do czasu wykonać kilka prostych zabiegów, a płytka paznokcia będzie błyszcząca, mocna i lekko zaróżowiona.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Dermamelan - pozbyć się plam barwnikowych

dermamelan
Plamy barwnikowe są obecnie powszechnym problemem wielu osób. Częsta oraz nadmierna ekspozycja ciała na słońce przyczynia się do powstawania licznych plam barwnikowych. Mają one kolor jasno brązowy, brązowy, a nawet biały. Plamy oraz przebarwienia skóry powstają również na skutek zaburzeń hormonalnych.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Hybrydowy manicure

Hybrydowy manicure
Coraz mniej kobiet ma czas na tzw. "upiększanie się w domu". Malowanie paznokci, długie kąpiele to luksus, na który nie każda z nas może sobie pozwolić. Bardzo często pracujemy po godzinach, a dodatkowe obowiązki domowe odciągają nas zupełnie od własnych potrzeb i ulubionych zajęć. Bardzo często brakuje nam czasu na zwykły makijaż, a co dopiero powiedzieć o zrobieniu manicure i pomalowaniu paznokci.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Jak starzeje się twarz i ciało - jak zapobiec śladom tego procesu?

starzenie
Lekkie załamania skóry, kurze łapki oraz zmarszczki mimiczne kształtują się na twarzy człowieka przez całe życie. Na szczęście w okresie, kiedy skóra jest młoda i bardzo elastyczna zmarszczki są niewidoczne. Prawdziwe oznaki starzenia ujawniają się dopiero po czterdziestce. Wtedy popadamy w nawyk przyglądania się sobie i szukania pierwszych oznak starzenia. Zaczynamy nawet porównywać swój wygląd z wyglądem znajomych.

Komentarze (17) Czytaj całość…

Oczyszczanie i tonizacja skóry

oczyszczanie twarzy
Pierwszym krokiem przy pielęgnacji skóry to oczyszczenie jej z makijażu i następnie tonizacja. Aby nasza skóra była zdrowa należy ją codziennie dokładnie oczyszczać.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie