Zarejestruj / Zaloguj

Agyptos - modelowanie poprzez ciepłe owijanie

agyptos
Podążając śladami Kleopatry znajdziemy starożytne zapisy oraz ślady pierwszych zabiegów pielęgnujących ciało. Jednym z nich jest ekskluzywny zabieg Agyptos, polegający na modelowaniu ciała poprzez drenaż, wykonany za pomocą odpowiedniego owinięcia ciała nasączonymi dobroczynnymi substancjami bandażami.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Macerat z nagietka - masaż regenerujący skórę

macerat nagietek
Maceraty to bardzo gęste, skondensowane oleje roślinne z naturalnymi wyciągami z kwiatów i ziół. Otrzymuje się je zalewając olejem słonecznikowym lub olejem z oliwek różnego rodzaju zioła oraz kwiaty. Później poddawane są one działaniu promieni słonecznych w szklanych pojemnikach. Następnie przeprowadzana jest ich filtracja i uzyskuje się olej, który zawiera substancje odżywcze z rośliny macerowanej. Podczas takiego procesu powstaje np. macerat z nagietka, czyli zioła leczniczego, który pochodzi z terenów ciepłego Egiptu i Południowej Europy.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Cudowne działanie pierwiosnka - terapia dla twarzy i włosów

pierwiosnek
Zabiegi wykorzystujące nieocenione właściwości niezwykłej rośliny pierwiosnka przynoszą niesamowite efekty w postaci polepszenia kondycji skóry twarzy oraz włosów.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Trwała ondulacja rzęs - podkręcone 24h

ondulacja rzes
Perfekcyjny makijaż to przede wszystkim gra szczegółów. Odpowiednio wydepilowane brwi, które zachowują naturalną gęstość i linię oraz podkręcone rzęsy są detalami, które odgrywają bardzo dużą rolę w sukcesie wykonanego makijażu. Niezależnie od tego, czy make-up jest typowo wieczorowy, uroczysty, czy też delikatny codzienny, to brwi oraz rzęsy są niewątpliwie ozdobą i „kropką nad i” każdego makijażu. Nawet idealnie nałożone cienie i świetnie dobrany kolor pomadki mogą być przyćmione szpetnie zarośniętymi brwiami oraz źle umalowanymi rzęsami.

Komentarze (16) Czytaj całość…

Henna rzęs - wyraziste rzęsy nawet po kąpieli

henna rzęs
Codzienne malowanie rzęs może być trochę kłopotliwe. Zwłaszcza dla kobiet, które żyją bardzo intensywnie i muszą codziennie wyglądać atrakcyjnie. Wyraziste rzęsy są niewątpliwie atutem kobiet, nadają spojrzeniu subtelności i delikatności.
Na zabieg nałożenia henny najczęściej zgłaszają się kobiety, które z natury mają bardzo jasne, praktycznie niewidoczne rzęsy.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Czarne złoto - borowinowy okład

kąpiel borowinowa
Borowina jest skarbem Polski, który odkryto już bardzo dawno temu. Oprócz właściwości użyźniającej glebę ma ona szerokie zastosowanie w lecznictwie i kosmetyce. Borowina zawiera cenne składniki biologiczne, które korzystnie wpływają na różne choroby narządów ruchów oraz choroby reumatyczne.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie