Zarejestruj / Zaloguj

Lipofilling - modelowanie kształtu twarzy

ipofilling
W fizjonomii człowieka zachodzą nieustające zmiany, które obrazowo można określić, jako opadanie pod wpływem grawitacji tkanek miękkich, czyli: skóry, mięśni i tłuszczu. Pod wpływem grawitacji, ciągłych ruchów mimicznych oraz innych czynników zewnętrznych na skórze zaczynają powstawać zmarszczki. Pierwsze oznaki starzenia można zaobserwować już przed 30rokiem życia i najczęściej objawiają się one zmarszczkami mimicznymi.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Transplantacja tłuszczu metodą LipoStructure

transplantacja tłuszczu
21 lat temu znany nowojorski doktor Sydney Coleman opracował metodę LipoStructure®, polegającą na używaniu tłuszczu jako naturalnego, „żywego” wypełniacza do modelowania ciała.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Wodna liposukcja body-jet® połączona z wypełnianiem zmarszczek

wodna liposukcja
Od kilku lat do technik wykonywania odsysania tłuszczu dołączyła wodna liposukcja z bezpośrednim wtryskiem do ciała (tłum. ang. water-jet assisted liposuction (WAL) with the body-jet®).


Fałdy nosowo-wargowe – ogólna charakterystyka niechirurgicznych metod ...

wypełnianie zmarszczek
Fałdy nosowo-wargowe można zakwalifikować do najszybciej pojawiających się zmarszczek na twarzy. Ujawniają się one już po 25 roku życia, zarysowują się one w formie kresek łączących zewnętrzne końce nozdrzy z kącikami ust. Z czasem kreski przekształcają się w fałdy, które z roku na rok pogłębiają się.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Lipofilling - modelowanie i powiększanie ust

lipofilling
Niejedna kobieta marzy o pięknych, wyrazistych ustach, które z pewnością dodają każdemu urody. Ładne, kształtne i pełne usta są ozdobą i dopełnieniem całej twarzy.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie