Zarejestruj / Zaloguj

Wypełnianie zmarszczek kaniulą

kaniula
Dotychczas do wypełniania zmarszczek stosowane były tylko igły, które dosyć często przysparzały pacjentom bólu oraz powodowały powstawanie sinych kropek na skórze w miejscu nakłucia. W celu zapewnienia najwyższego standardu komfortu podczas zabiegu, a zarazem zwiększenia jego efektywności lekarze opracowali techniki iniekcji wypełniaczy za pomocą tzw. kaniul.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Fałdy nosowo-wargowe – ogólna charakterystyka niechirurgicznych metod ...

wypełnianie zmarszczek
Fałdy nosowo-wargowe można zakwalifikować do najszybciej pojawiających się zmarszczek na twarzy. Ujawniają się one już po 25 roku życia, zarysowują się one w formie kresek łączących zewnętrzne końce nozdrzy z kącikami ust. Z czasem kreski przekształcają się w fałdy, które z roku na rok pogłębiają się.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Powiększanie ust - stosowane preparaty

powiększanie ust
Usta są niezwykle wrażliwą częścią ciała każdego człowieka. Nadają one charakteru całemu ciału, a u kobiet stanowią ważny element podkreślający ich seksualność. Spędzają one godziny na ich upiększaniu. Niestety nie wszystkie panie mogą cieszyć się pięknymi, pełnymi ustami, które przyciągają spojrzenia innych.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Kolagen w stopy i można nosić wysokie obcasy

kolagen stopy
Niestety komfort i moda nie zawsze idą w parze. Wysokie obcasy to atrybut eleganckiej kobiety. Większość z „przedstawiciele płci pięknej” ma w szafie kilka par pięknych, smukłych ponadczasowych szpilek, które zakłada jedynie na specjalne okazje. Jednak praca, niektórych pań wymaga pięknego wyglądu codziennie, co może wiązać się z bardzo częstym noszeniem wysokich obcasów.

Komentarze (5) Czytaj całość…

AlloDerm - wypełniacz na bazie kolagenu stymulujący odbudowę skóry

alloderm wypełniacz kolagenowy
AlloDerm jest wypełniaczem opartym na odmiennej technologii wytwarzania. Stosowany jest przy kuracjach regenerujących naturalną, biologiczną budowę tkanek skóry. Wypełniacz jest głównie używany w Stanach Zjednoczonych. Podstawą wypełniacza AlloDerm są pobrane tkanki skóry ludzkiej, w sposób bardzo zbliżony do tego, jak pozyskiwane są inne organy do transplantacji.  Odbudowa własnych struktur w skórze, utrzymujących ją gładką i jędrną, następuje zaraz po iniekcji AlloDerm’u. W końcowym etapie działania wypełniacza jest on całkowicie zastępowany poprzez nadbudowaną tkankę danej osoby. AlloDerm pełni rolę stymulatora, który wypełnia ubytki w skórze i mobilizuje ją do produkcji kolagenu i elastyny (białek odpowiedzialnych za gładkość oraz elastyczność skóry).

Komentarze (1) Czytaj całość…

CosmoDerm - wypełniacz na bazie kolagenu alternat. dla osób uczulonych na ...

cosmoderm wypełniacz kolagenowy
Upraszczając budowę skóry można przyjąć, że budują ją m. in. struktury kolagenowe. Są one swoistego rodzaju naturalnym rusztowaniem skóry. W raz z upływem lat warstwa kolagenowa ulega osłabieniu i staje się cieńsza. W związku z powyższym, w celu odnowienia utraconego kolagenu można zastosować terapię iniekcji odpowiednio opracowanych preparatów farmakologicznych np. CosmoDerm’u.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie