Zarejestruj / Zaloguj

Puragen - wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

puragen wypełniacz hialuronowy
Głębokie zmarszczki na twarzy powstają nieuchronnie wraz z upływem lat. Niestety kremy oraz domowe zabiegi kosmetyczne w małym stopniu wpływają na ich wygładzenie. Powstające rysy na twarzy, fałdy skórne mogą być usunięte przez specjalnie opracowane wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - korekta poprzecznych oraz pionowych zmarszczek na czole

kwas hialuronowy
Poprzeczne oraz pionowe zmarszczki na czole powstają w głównej mierze na skutek ruchów mimicznych twarzy. Kiedy człowiek dziwi się lub podnosi brwi skóra na gładzi czoła marszczy się. Smucąc się lub denerwując powstają pionowe zmarszczki na gładzi czoła tzw. lwie zmarszczki. Powstają swoistego rodzaju fałdki, które po ustąpieniu skurczu mięśni rozprostowują się.


Mezoterapia igłowa - terapią anti-aging

Mezoterapia igłowa
Mezoterapia igłowa polegająca na synergicznym działaniu kwasu hialurnowego oraz specjalnie opracowanego kompleksu polirewitalizującego, to skuteczna terapia anti-agingowa, która nie tylko odmładza wizerunek człowieka, ale również przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu skóry.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek oraz modelowanie twarzy

kwas hialuronowy
Zawartość kwasu hialuronowego maleje w skórze wraz z wiekiem. Rezultatem tego procesu jest jej odwodnienie i pojawiające się na niej zmarszczki.


Komentarze (15) Czytaj całość…

Przebieg zabiegu przy użyciu wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego

kwas hialuronowy
Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego mogą być wstrzykiwane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych do przeprowadzenia tego zabiegu. W klinikach spotyka się nawet bardzo młodych pacjentów tuż po 24 roku życia, chcących poprawić swój wygląd.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Hydrolift - lifting twarzy bez blizn

hydrolift
Codziennie w skórze człowieka zachodzą nieodwracalne zmiany. Na skutek współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych procesów starzenia, kondycja skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie