Zarejestruj / Zaloguj

Surgilift Plus i NCTF HA - preparaty na bazie kwasu hialuronowego ...

Surgilift Plus i NCTF HA
Surgilift® Plus jest preparatem stosowanym przy mesoliftingu (nakłucia są wykonywane specjalnym pistoletem to mezoterapii). Do głównych zalet preparatu można zaliczyć: - głębokie nawilżenie skóry po jego zastosowaniu;
- może być stosowany u osób palących papierosy;
- mogą nim być obstrzykiwane pacjentki po porodzie;
- profilaktycznie każdy może się poddać zabiegowi;
- zapewnia naturalny efekt odmłodzenia skóry;
- zwiększa jędrność skóry;
- buduje w skórze barierę ochronną przeciw wolnym rodnikom.


Transplantacja tłuszczu metodą LipoStructure

transplantacja tłuszczu
21 lat temu znany nowojorski doktor Sydney Coleman opracował metodę LipoStructure®, polegającą na używaniu tłuszczu jako naturalnego, „żywego” wypełniacza do modelowania ciała.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Usta - ogólna charakterystyka rodzajów zabiegów

usta, zabiegi
Ładny harmonijny kontur ust oraz proporcjonalne ich kształty są bardzo pożądanymi cechami twarzy człowieka. Miękka, gładka powierzchnia warg oraz brak na nich zmarszczek to główne atrybuty pięknych ust. Ponadto, różowawy kolor oraz ładnie wykształcone załamanie górnej wargi dopełniają kanon piękna ludzkiej twarzy. Wyraziste, pełne usta robią na każdym wrażenie.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - korekta zmarszczek wokół oczu

kwas hialuronowy
Zmarszczki wokół oczu powstają stosunkowo wcześnie, ponieważ skóra na tym obszarze twarzy jest bardzo cienka. Ponadto człowiek wykonuje częste ruchy mimiczne, które przyczyniają się do zaginania skóry. W rezultacie, gdy skóra traci swą elastyczność, powstałe zagięcia nie mogą wyprostować się.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - korekta opadających kącików ust oraz zmarszczek wokół ...

kwas hialuronowy
Kiedy skóra wiotczeje i traci swoją objętość to zaczyna opadać na skutek działania grawitacji. Dzieje się tak również z powodu osłabienia struktur kolagenowych w tkance skóry. Skutki opadania skóry objawiają się wizualnym wydłużeniem twarzy, która wygląda przez to staro. Opadająca skóra w okolicy ust i żuchwy przyczynia się do ich zniekształcenia poprzez szpecące przeciążenie kącików ku dołowi.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - modelowanie kości policzkowych

kwas hialuronowy
Korekta policzków wykonywana jest głównie u osób starszych w celu wyeliminowania skutków działania grawitacji na zwiotczałą skórę, która na skutek starzenia traci tłuszcz oraz elastyczność. Lekarze często proponują wypełnienie policzków podczas zabiegów niwelowania zmarszczek po to, aby efekt zabiegu był kompleksowy.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie