Zarejestruj / Zaloguj

Zimowe otulenie z kompleksową terapią Linerase

Gdy na zewnątrz mróz i zawierucha otul swą twarz i delikatne partie ciała nadając im odpowiednią gęstość, sprężystość i elastyczność. Już dziś jest to możliwe! Dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny przeciwstarzeniowej oferuje 3-etapową terapię atelokolagenem Linerase. Zabieg w naturalny i małoinwazyjny sposób utrzyma skórę w dobrej kondycji, przywracając jej młodość i spektakularny blask.    

Komentarze (1) Czytaj całość…

Zadbaj o piękne usta na wiosnę

Skóra na ustach łatwo ulega podrażnieniom, a przesuszona i popękana nie wygląda dobrze. Jeśli chcesz cieszyć się pięknym uśmiechem, zadbaj o odpowiednie nawilżenie – w domu lub w gabinecie medycyny estetycznej. Jeśli chcesz cieszyć się gładkimi, pięknie wyglądającymi ustami, pamiętaj, aby zawsze mieć pod ręką dobra pomadkę do ust. Skóra w tych okolicach nie posiada warstwy ochronnej i szybko traci wodę, przez co jest wyjątkowo narażona na działanie niskiej temperatury czy promieni słonecznych. Dlatego też bardzo potrzebuje nawilżenia i ochrony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Co jeszcze można zrobić dla pięknych ust?


Liquid Face Lift - ogólna charakterystyka zabiegu

liquid face lift
Twarz ludzka zmienia wygląd na skutek utraty kolagenu oraz elastyny, co skutkuje w utracie jędrności skóry. Latami wyżej opisany proces postępuje i skóra zaczyna nieestetycznie obwisać i formować bruzdy oraz fałdy.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Kwas kwasowi nierówny - czym różnią się wypełniacze kwasu hialuronowego?

naturalny kwas hialuronowy
Od dawna poszukiwano substancji, która pomogłaby zachować młody i piękny wygląd. Kiedy naukowo poznano procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry, urodowym panaceum okrzyknięto kwas hialuronowy.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Plazma bogatopłytkowa - rewolucyjna metoda na rewitalizację skóry

plazma bogatopłytkowa
Substancja, która powstaje przy współudziale własnej krwi. Plazma bogatopłytkowa zawiera czynniki wzrostu krwi, dzięki czemu za każdym razem powstaje indywidualny eliksir młodości. Zawarte w osoczu krwi płytki wzrostu, po jego iniekcji do skóry pobudzają jej komórki do odbudowy. W rezultacie ich zastosowania skóra staje się młodzieńcza, jędrna i elastyczna.


Lipofilling - modelowanie kształtu twarzy

ipofilling
W fizjonomii człowieka zachodzą nieustające zmiany, które obrazowo można określić, jako opadanie pod wpływem grawitacji tkanek miękkich, czyli: skóry, mięśni i tłuszczu. Pod wpływem grawitacji, ciągłych ruchów mimicznych oraz innych czynników zewnętrznych na skórze zaczynają powstawać zmarszczki. Pierwsze oznaki starzenia można zaobserwować już przed 30rokiem życia i najczęściej objawiają się one zmarszczkami mimicznymi.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie