Zarejestruj / Zaloguj

Tydzień darmowych konsultacji medycyny estetycznej - podsumowanie

W dniach 25-29 maja br. mieszkańcy 13 największych miast Polski, mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej. Akcja cieszyła się dużą popularnością. Nadszedł czas, by podsumować wiedzę na temat bezpiecznych metod poprawiania urody.

Komentarze (3) Czytaj całość…

III Międzynarodowy Kurs Chirurgii Onkoplastycznej

W dniach 26 i 27 czerwca 2009 w Gdańsku w siedzibie szpitala Swissmed przy ul. Wileńska 44, odbędzie się III Międzynarodowy Kurs Chirurgii Onkoplastycznej.

Tematami przewodnimi kursu będą:
- chirurgia piersi,
- chirurgia radiofalowa,
- przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych. Organizatorem Kursu jest firma Artimed oraz Klinika Chirurgii Plastycznej i Kliniki Chirurgii Onkologicznej Akademii Medycznej w Gdańsku.


II Forum Masażu Kosmetycznego

19 kwietnia Centrum Szkoleniowe Clarena po raz kolejny gościło fizjoterapeutów i kosmetyczki na II Forum Masażu. Gwiazdą tegorocznego wydarzenia był światowej sławy masażysta Gil Amsallem. Zaprezentował on dwie techniki masażu: nowatorski masaż twarzy o działaniu drenującym, liftingującym i modelującym oraz masaż antycellulitowy. Masaż Anti Age jest szczególnie interesujący ze względu na szerokie spektrum działania; stymuluje on skórę twarzy do odnowy, odżywia tkanki, sprzyja regeneracji i odbudowie włókien kolagenowych i elastyny.

Komentarze (2) Czytaj całość…

X Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych

W dniach 6-8.03.br odbył się w Warszawie X Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W hotelu Marriott, w którym dziesięć lat temu odbył się pierwszy, inauguracyjny Kongres Stowarzyszenia, przez trzy dni uczestnicy Kongresu brali udział w cyklu wykładów oraz prezentacji. Wśród prelegentów znalazły się nazwiska największych specjalistów z kraju i zagranicy. Przedstawiono możliwości współczesnej medycyny estetycznej, które skoncentrowały się głównie na wykorzystaniu najnowszej technologii i technik zabiegowych w codziennej praktyce lekarza. Nie zabrakło również gotowych rozwiązań dla najczęstszych problemów z jakimi borykają się pacjenci.  Redakcja serwisu CzasNaZmianę.pl (bebeauty.eu) występowała podczas Kongresu jako jeden z patronów medialnych.
Jako uczestnicy możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że Kongres przyjął postać wydarzenia ponieważ został przygotowany z wielką starannością zarówno od strony merytorycznej jak i organizacyjnej. Jesteśmy przekonani, że jubileuszowy X Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych zaspokoił oczekiwania wszystkich uczestników.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie