Zarejestruj / Zaloguj

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa

kongres kosmetyczny
Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny LNE & spa odbędzie się 15-16 maja 2010 roku.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Relacja z programu "Poznaj swoją skórę" Salon Wiosna 2010

W dniach 21 i 22.02.2010 na warszawskiej Woli w hali Expo XXI odbyły się największe targi kosmetyki profesjonalnej w Polsce – Salon Wiosna 2010. Podczas targów firma Chantarelle przeprowadziła program badania parametrów skóry “Poznaj swoją skórę”. Badania prowadzone były za pomocą specjalistycznego, certyfikowanego sprzętu badawczego, mającego aż 10 specjalistycznych sond, za pomocą których można było zbadać różne parametry skóry pacjentek, które zgłosiły się na badania.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Podsumowanie Tygodnia darmowych konsultacji ? Świadome Modelowanie Ciała

Świadome Modelowanie Ciała
W dniach 16 – 20 listopada br. mieszkańcy 25 miast w Polsce mogli wziąć udział
w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu modelowania ciała przy pomocy stabilizowanego kwasu hialuronowego. To była już druga edycja Konsultacji organizowanych w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Świadome Piękno”, której celem jest zwrócenie uwagi pacjentów i lekarzy, na jakość i bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej.


Perły Dermatologii Estetycznej 2009 - WYNIKI!

Dnia 30.09.2009 roku na konferencji prasowej Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych ogłosiło wyniki V Konkursu Pereł Dermatologii Estetycznej. Nagrody otrzymały preparaty uznane przez dermatologów za najbardziej bezpieczne i skuteczne. Poniżej  przedstawiamy ich listę:

Komentarze (2) Czytaj całość…

Druga edycja akcji "Twoja Skóra Bez Tajemnic"

Laboratoire Dermatologique Bioderma, zachęcona wynikami zeszłorocznej kampanii, zdecydowała się po raz kolejny zrealizować akcję edukacyjną „Twoja Skóra Bez Tajemnic”. Tym razem edukacja dotyczy różnic między skórą suchą a odwodnioną.  


II Mistrzostwa Polski w Mikropigmentacji

28 czerwca 2009 r. w Centrum Szkoleniowym Clarena przy ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu odbyła się druga edycja Mistrzostw Polski w Mikropigmentacji, którym patronowały portale: cosmetic.pl, bebeauty.eu, kobieta.pl, wizaz.pl i sekretyurody.eu a także czasopisma branżowe Kosmetyka i Kosmetologia, Solarium&Fitness oraz Les Nouvelles Esthetiques& Spa.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie