Zarejestruj / Zaloguj

2 Kongres Kosmetologiczny Anna Lotan

kongres kosmetologiczny
W dniach 23 - 24 października 2010 r. odbędzie się druga edycja Kongresu Kosmetologicznego o tematyce “Dermokosmetyki Naturalne a schorzenia skórne”.


Nowość miesiąca - czerwiec

nowosc miesiaca
Użytkownicy serwisu CzasNaZmianę.pl wybrali Nowość Miesiąca - czerwiec. Miło nam przedstawić, że został nią: Ochronny podkład mineralny Photoderm MAX Compact (SPF 50+ / UVA 24) firmy Bioderma


Podsumowanie akcji Tydzień Darmowych Konsultacji Medycyny Estetycznej

Tydzień Darmowych Konsultacji Medycyny Estetycznej
Już po raz trzeci odbył się Tydzień Darmowych Konsultacji Medycyny Estetycznej.
Mieszkańcy 23 miast w Polsce mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu modelowania ciała i odbudowy struktury skóry, przy użyciu stabilizowanego kwasu hialuronowego. Konsultacje zorganizowane były w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Świadome Piękno", której celem jest zwrócenie uwagi pacjentów i lekarzy na jakość i bezpieczeństwo zabiegów medycyny estetycznej.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Czy twoja skóra jest bezpieczna?

iwostin
Ruszyła kampania edukacyjna marki Iwostin pod hasłem „Czy Twoja skóra jest bezpieczna?”. Na stronie internetowej www.iwostin.pl jest dostępny test diagnostyczny, za pomocą którego można zbadać wpływ czynników środowiskowych na skórę i dowiedzieć się, jak sobie z nimi radzić.


III Forum Masażu Kosmetycznego

masaz kosmetyczny
Masaż chustami, czekoladą, miseczkami kokosowymi, a nawet... dźwiękiem. Takie i inne techniki można było obejrzeć podczas kolejnej, trzeciej już edycji Forum Masażu Kosmetycznego.


I Kongres Kosmetologiczny - podsumowanie

W dniach 20-21 marca 2010 odbył się I Kongres Kosmetologiczny Anna Lotan pod tematem „Dermokosmetyki naturalne a schorzenia skórne”. Celem kongresu było zjednoczenie wiedzy na temat dermokosmetyków naturalnych i ich zastosowanie w gabinecie kosmetycznym przy współpracy z dermatologiem. Pokazaliśmy, iż większość problemów skórnych można zapobiec bądź nawet wyleczyć w gabinecie kosmetycznym przy odpowiednim stosowaniu kosmetyków naturalnych współpracując z gabinetem dermatologicznym.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie