Zarejestruj / Zaloguj

Droższe operacje plastyczne

opodatkowanie_operacji_plastycznych
Rząd zapowiada zmiany w systemie podatkowym. Od nowego roku dotychczas zwolnione z podatku VAT operacje plastyczne mają być oprocentowane 23-procentowym VAT-em. Plany nałożenia 23-procentowaego podatku nie odbiły się bez echa i w kuluarach sejmowych rozgorzała prawdziwa dyskusja na temat zasadności wprowadzonych zmian.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Bezpieczne zabiegi - Polska a Stany Zjednoczone (część I)

bezpieczne zabiegi
The International Association For Physicians in Aesthetic Medicine (IAPAM – tłum. Międzynarodowy Związek Lekarzy Medycyny Estetycznej) zauważył wzrost zainteresowania, zwłaszcza wśród kobiet, zabiegami z zakresu szeroko rozumianej medycyny estetycznej.


Wykład Klausa Ueberreitera - Powiększanie i modelowanie piersi przy ...

Na specjalne zaproszenie Look Med Device gościem X Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging będzie wybitny lekarz chirurg Klaus Ueberreiter z Asklepios Klinik Birkenwerder w Berlinie, jeden z najbardziej znanych i doświadczonych specjalistów chirurgii plastycznej. Podczas panelu poświęconemu najnowszym metodom liposukcji przedstawi on szczegóły nowatorskiego zabiegu powiększania i modelowania piersi przy wykorzystaniu autogennej tkanki tłuszczowej (BEAULI).


Wykład - Atrybuty bezpieczeństwa pigmentów i technik makijażu permanentnego

makijaz
BioEvolution zaprasza na wykład:
Jörn Kluge założyciel i prezes zarządu MT.DERM - BioEvolution Atrybuty bezpieczeństwa pigmentów i technik makijażu permanentnego.
TARGI BEAUTY FORUM & SPA niedziela, 19 września 2010, godzina 10.00, sala 3.
Szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.bioevolution.eu


Międzynarodowy Dzień Urody - dzień z życia kobiety

Międzynarodowy Dzień Urody
Każda kobieta pragnie czuć się piękna i atrakcyjna. Najlepiej, by ten stan trwał 24 godziny na dobę. Niestety, w codziennej gonitwie często brakuje czasu na to, by odpowiednio zadbać o siebie. Międzynarodowy Dzień Urody to idealny moment, żeby zwolnić tempo i zrobić coś tylko dla siebie.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Dni Regeneracji z Phenome

phenome
W dniach 3 – 5 września 2010 r. marka Phenome zaprasza na „Dni Regeneracji” do swoich sklepów z organicznymi kosmetykami, zlokalizowanych w warszawskich galeriach Złote Tarasy i Blue City oraz w poznańskiej Malcie.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie