Zarejestruj / Zaloguj

Konferencja prasowa Cederroth Polska

Relacja z wydarzenia
18 lutego 2013 r. w restauracji Tamka 43 odbyła się konferencja prasowa Cederroth Polska.
Była to pierwsza konferencja zorganizowana dla marki Jordan po przejęciu przez Cederroth Polska dystrybucji 01 stycznia 2013 r. Spotkanie przebiegało pod hasłem „Xtremalne połączenie zaawansowanej technologii z nowoczesnym designem”. 
 

Komentarze (1) Czytaj całość…

II Targi Kosmetyczno - Fryzjerskie „Dni Urody i Spa”

targi_urody
Już 20-21 kwietnia 2013 zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu na kolejną edycję profesjonalnych targów dedykowanych branży kosmetyczno-fryzjerskiej.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Przywitaj wiosnę na Dniach Urody i SPA we Wrocławiu

wydarzenia
Już w dniach 21-22 kwietnia zapraszamy do Hali Stulecia we Wrocławiu na wyjątkową na dolnośląskim rynku imprezę – DNI URODY I SPA. Weekend w świecie zdrowia, pachnących kosmetyków  i dobrej formy, profesjonalne wykłady, pokazy mody i makijażu oraz liczne konkursy – wszystko to czeka na odwiedzających wrocławskie targi kosmetyczne.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Zostań ekspertką w pielęgnacji swojej urody

wydarzenia
Wcale nie potrzeba pomocy chirurga, zastrzyków z botoksu ani cotygodniowych wizyt u kosmetyczki, by zachować piękny i młody wygląd jak najdłużej. Wystarczy posiąść wiedzę o swojej skórze i jej potrzebach oraz umiejętność dobierania takich produktów, które będą dla niej najlepsze.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Targi Vivaness 2012 dedykowane kosmetykom naturalnym oraz produktom wellness

targi_vivaness_2012
W dniach 15-18 lutego 2012 w Norymberdze, odbywają się Targi BioFach - największe światowe targi żywności ekologicznej i równolegle Vivannes 2012 dedykowane kosmetykom naturalnym oraz produktom wellness.


Perły Dermatologii Estetycznej 2011 - WYNIKI!

W tegorocznej, siódmej już edycji konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, aż 3 preparaty marki Bioderma otrzymały prestiżowe wyróżnienie Perła Dermatologii Estetycznej. W głosowaniu wzięło udział 1200 lekarzy z całej Polski.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie