Zarejestruj / Zaloguj

Babski Dzień z Eveline Cosmetics

Firma Eveline Cosmetics była partnerem wydarzenia BABSKI DZIEŃ w sobotę 21 marca br. w Centralnym Ośrodku Sportu na Torwarze w Warszawie.    W specjalnej strefie urody Eveline Cosmetics uczestniczki imprezy miały możliwość skorzystania z profesjonalnych porad kosmetycznych, bezpłatnych makijaży, porad wizażystek, poznać triki makijażowi i trendy na sezon wiosna-lato 2015 oraz mogły dowiedzieć się jak dbać o swoją skórę na co dzień.   

Komentarze (3) Czytaj całość…

Dr Irena Eris zaprasza na IX edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Dr Irena Eris zaprasza na IX edycję turnieju Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup. Ruszyły zapisy na to wyjątkowe, sportowe i towarzyskie wydarzenie. Liczba miejsc ograniczona!


Internetowy sklep Rossmanna dostępny w całej Polsce

Rossmann jest jeszcze bliżej swoich klientów. Teraz w całej Polsce można robić zakupy w drogeriach sieci bez wychodzenia z domu!


Rossmann w warszawskich Złotych Tarasach

30 stycznia br. firma Rossmann otworzyła drogerię nr 1000 w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie.
 


GOSH COSMETICS został sponsorem koncertu Kylie Minogue!

GOSH COSMETICS został sponsorem koncertu Kylie Minogue! GOSH COSMETICS LOVES MUSIC! GOSH COSMETICS LOVES KYLIE!


WYGRAJ KONTRAKT! ZOSTAŃ MODELKĄ!

konkurs
Pod takim hasłem rozpoczął się konkurs organizowany wspólnie przez GOSH COSMETICS,                                             Mango Models oraz Sylwia Kiliś Salon.
Przez kolejnych 6 miesięcy, od stycznia do czerwca 2014 roku, kandydatki na modelki będą wypełniały formularze i wysyłały swoje fotografie na www.mangomodels.pl. Co miesiąc jury złożone z organizatorów konkursu wybierze „dziewczynę miesiąca”, aby w czerwcu ogłosić, która z kandydatek zdobyła nagrodę główą.       

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie