Zarejestruj / Zaloguj

Jak przebiega wybielanie Opalescence - metody

opalescence
Spośród wszystkich stosowanych metod wybielania Opalescencje, najczęściej stosuje się wybielanie nakładkowe - Opalescence PF 35%. W czasie pierwszej wizyty stomatolog pobiera wyciski, które pozwolą na wykonanie indywidualnych nakładek na zęby. Nakładki są przezroczyste, bardzo elastyczne i wygodne.

Komentarze (24) Czytaj całość…

Opalescence - metoda wybielania zębów

opalescence
Często zadajemy sobie pytanie czy moje zęby mogą być jeszcze bielsze? Jeżeli jesteście niezadowoleni z koloru swoich zębów, to możecie go poprawić. Zgłoście się do dobrego dentysty po ładniejszy, nowy uśmiech. Białe zęby bardzo poprawiają samopoczucie oraz ułatwiają kontakty międzyludzkie. Preparaty Opalescence są produkowane przez amerykańską firmę Ultradent, producenta nowoczesnych materiałów stomatologicznych. Jest ona pionierem oraz liderem wśród producentów produktów wybielających do zębów na świecie. Pierwszy żel wybielający został wyprodukowany już w 1990 roku. Uznano go za bezpieczny i skuteczny do stosowania w indywidulanych nakładkach.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Śnieżno białe zęby

białe zęby
WYBIELANIE to zabieg rozjaśniania koloru zębów.
Jednym z charakterystycznych procesów, z którym mamy do czynienia w trakcie wybielania jest reakcja utleniania, prowadząca do eliminacji lub przynajmniej częściowego "usunięcia" barwników wywołujących zmianę koloru zęba.
Ostateczny rezultat zabiegu wybielania zależy od rodzaju i właściwości barwników wywołujących przebarwienia.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie