Zarejestruj / Zaloguj

Wybielanie zębów - stosowane metody wybielania

wybielanie
Istnieje wiele metod wybielania zębów, począwszy od stosowania wybielających past i niedrogich produktów, które są jednak tylko w stanie usunąć cienkie, powierzchniowe przebarwienia, aż po aktywowane światłem techniki wybielania stosowane w gabinecie stomatologicznym, których skuteczność bywa zadziwiająca.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Wybielanie zębów - trochę historii

wybielanie
Nowoczesna stomatologia  to nie tylko leczenie ubytków w zębach, ale także szereg zabiegów estetycznych, do których zaliczamy zabiegi wybielające płytkę nazębną.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Nieinwazyjna estetyczna korekta uśmiechu

korekta uśmiechu
Ładny uśmiech to niewątpliwie atut w dzisiejszych czasach. Do gabinetów specjalizujących się w poprawianiu wyglądu zębów zgłasza się coraz więcej osób zainteresowanych poprawą swojego uśmiechu. Swoją decyzję o „odnowieniu zębów” argumentują zarówno przesłankami osobistymi, jak i zawodowymi. Coraz częściej szybką poprawą swojego uzębienia zainteresowane są osoby pełniące funkcje publiczne lub, których życie zawodowe wymaga nawiązywania kontaktów. Niewątpliwie harmonijny uśmiech wpływa na wizerunek człowieka oraz jego atrakcyjność.
 

Komentarze (8) Czytaj całość…

Wybielanie lampami LED - trwałe wybielanie zębów o 8 - 10 odcieni

światło LED
Piękny „hollywoodzki” uśmiech to ideał, do którego staramy się dążyć. Z przyjemnością oglądane są zdjęcia na okładkach kolorowych czasopism, na których znane osoby oraz modelki eksponują promienisty uśmiech. Jednak, czy śnieżnobiały uśmiech jest zarezerwowany tylko dla celebrytów?

Komentarze (7) Czytaj całość…

Wybielanie nakładowe - rozjaśnić zęby w prosty sposób

wybielanie nkładkowe
Białe zęby to często niedoścignione marzenie wielu osób. Mimo wielu zabiegów pielęgnacyjnych trudno jest dokładnie oczyścić ich szkliwo. Kawa, herbata oraz spożywanie wielu barwiących pokarmów nie sprzyja utrzymaniu perłowego uśmiechu. Ponadto, niektóre osoby mają żółto – brunatny odcień barwy kości i nawet najdroższe pasty wybielające zęby nie zmienią ich koloru.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Mikroabrazja szkliwa - ogólna charakterystyka procedury

mikroabrazja szkliwa
Mikroabrazja szkliwa przeprowadzana jest w celu niwelacji przebarwień zębów na skutek zachodzącej w nich:
- wad rozwojowych twardych tkanek;
- fluorozy (plamkowego szkliwa);
- demineralizacji.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie