Zarejestruj / Zaloguj

Cienie pod oczami - skuteczne usuwanie za pomocą transplantacji tłuszczu

cienie pod oczami, transplantacja tłuszczu
Cienie pod oczami stanowią poważny problemem estetyczny, który dotyka wielu osób. Lekarze dokładnie nie wiedzą, jakie są powody ich powstawania i jak im przeciwdziałać. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w pomysłach na innowacyjne kosmetyki, które wyeliminują cienie pod oczami. Niestety nie są one jeszcze zadowalająco skuteczne.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Worki pod oczami - skuteczne ich usuwanie za pomocą blepharoplastyki ...

worki pod oczami
Worki pod oczami są poważnym problemem estetycznym, który dotyka wielu osób. Lekarze dokładnie nie wiedzą, jakie są powody ich powstawania i jak im przeciwdziałać. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w pomysłach na innowacyjne kosmetyki, które wyeliminują opuchliznę spod oczu. Niestety wszelkie specyfiki działają powierzchniowo, a worki pod oczami to problem struktury, która znajduje się pod skórą.

Komentarze (25) Czytaj całość…

Odmładzanie okolicy oczodołowej - modelowanie młodego spojrzenia

odmladzanie oczu
Dotychczas wrażliwe okolice oka były traktowane z dużą rezerwą podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niektórzy lekarze wręcz omijali okolice oka, nie wykonując w tym obszarze żadnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa, delikatna i cienka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Worki pod oczami - ogólna charakterystyka metod korekty worków tłuszczowych ...

worki pod oczami
Nieestetyczne, opuchnięte worki pod oczami często pojawiają się z przyczyn strukturalnych lub dziedzicznych. Zarówno mężczyźni, jak i kobiety chcą się ich pozbyć, ponieważ duże, nabrzmiałe kieszonki skórne pod oczami oszpecają wygląd twarzy. W gabinetach lekarzy pojawiają się z tym problemem pacjenci w różnym wieku.

Komentarze (14) Czytaj całość…

Worki pod oczami - ogólna charakterystyka chirurgicznej korekty

worki pod oczami
Worki pod oczami są poważnym problemem estetycznym, niemniej jednak nie wynika on z jednoznacznych przesłanek. Wielokrotnie powodem worków pod oczami są choroby np. schorzenia tarczycy lub inne. W związku z powyższym przed podjęciem jakichkolwiek kroków należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Lipoliza (Lipoterapia) na oporną tkankę tłuszczową

lipoliza
Lipoliza to metoda medycyny estetycznej polegająca na bezzabiegowym usuwaniu opornej tkanki tłuszczowej, której nie możemy się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń. Lipoliza stanowi alternatywę dla chirurgicznego zabiegu liposukcji, jest polecana i stosowana zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety.  

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie