Zarejestruj / Zaloguj

Serum do skóry twarzy - więcej niż krem

serum
Chcąc systematycznie dbać o skórę chętnie sięga się po różnego rodzaju preparaty pielęgnujące skórę. Niemniej jednak, w niektórych sytuacjach wskazane jest zintensyfikowane oddziaływanie na skórę. Do takich przypadków można m.in. zaliczyć: -odnowę skóry po zimie; -odnowę skóry po intensywnym opalaniu; -dotlenianie skóry narażonej na działanie klimatyzatorów. Skóra zwłaszcza na twarzy jest najbardziej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak: słońce, wiatr, czy też zanieczyszczenia powietrza.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Kosmetyki mineralne

kosmetyki mineralne
Kosmetyki mineralne powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na preparaty do makijażu, które można stosować po operacjach plastycznych oraz innych stosunkowo inwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Witaminy młodości

witaminy
Odwieczne marzenie człowieka o zachowaniu młodego wyglądu, dało podwaliny współczesnej kosmetologii. Każdy poszukuje złotego środka, powstają coraz to nowocześniejsze formuły kosmetyków, żeby choć na chwilę oszukać czas.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Witaminy z grupy B i C w preparatach pielęgnacyjnych - ich cel i główne ...

skład chemiczny kremu
Dobrze opracowane kremy przeciwdziałają starzeniu skóry, rozświetlają ją oraz przywracają jej młodzieńczy wygląd. Kremy, żele, balsamy, sera powinny zawierać szereg dobroczynnych substancji chemicznych, które pomogą uzyskać pożądane efekty odmładzające.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Urea - mocznik w walce o zdrową skórę

urea, mocznik
Już od wielu lat, a właściwie od wieków ludzie stosują własny mocz do leczenia wielu niedoskonałości oraz chorób skóry. Zwolennicy niekonwencjonalnej medycyny postulują, iż stosowanie własnego moczu na trądzik lub inne stany zapalne i chorobowe skóry przynosi efekty w postaci długotrwałego wyleczenia skóry. Obecnie naukowcy odkryli, iż związki lecznicze występujące w ludzkim moczu można również znaleźć w naturalnym czynniku nawilżającym skórę tzn. w NMF – skrót z ang., tj. Natural Moisturizing Factor, który odpowiada za nawodnienie skóry. Ponadto, może on być używany w kosmetykach, jako składnik silnie złuszczający, który wygładza i ujędrnia skórę.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Witamina C - młodość w czystej postaci

zdrowa cera
Wpływ zdrowej żywności na skórę już dawno został potwierdzony badaniami naukowymi. Coraz częściej jakość spożywanych produktów jest kojarzona ze stanem zdrowia człowieka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie