Zarejestruj / Zaloguj

zaproszenie do
zadawania pytań ilustracja W tej sekcji prezentujemy urządzenia wykorzystywane w różnorodnych zabiegach estetycznych.

Urządzenia zostały sklasyfikowane według wskazań, aby potencjalny użytkownik wiedział jakimi urządzeniami można przeprowadzić określony zabieg tak, żeby osiągnąć pożądany efekt.

Po zapoznaniu się z możliwościami danego urządzenia użytkownik może skorzystać z zabiegu wykonywanego przez określone gabinety, kliniki i salony wyszczególnione pod artykułem.

Skuteczniejsza terapia naczyniowa dzięki laserowi o podwójnej długości ...

laser exel V
Laser Excel V firmy Cutera dzięki podwójnej długości fali wychodzi poza leczenie naczyniowe umożliwiając terapię szerszego spektrum wskazań, niż dotychczasowe wiodące systemy naczyniowe, w tym pulsacyjno-barwnikowe.


Cynosure Triplex na wyszczuplenie, cellulit, ujędrnienie i nadpotliwość

cellulit
Cynosure Triplex to system laserowy, oparty na trzech różnych długościach fali laserowej. W zależności od długości zastosowanej fali laserowej możemy uzyskać inne efekty zabiegu. Wszystko uzależnione jest od wskazań.


Zabiegi odmładzające, przeciwtrądzikowe i zmniejszające przebarwienia ...

Zabiegi odmładzające
Zabiegi Intraceuticals™ dotarły do nas z Australii wraz z preparatami opartymi technologicznie na hiperbarycznym tlenie oraz innych składnikach regeneracyjnych (dalej w treści artykułu określane jako serum).

Komentarze (2) Czytaj całość…

Cellulaze™ - skuteczne usuwanie cellulitu

cellulit
Cellulaze™ jest innowacyjną, a przede wszystkim efektywną metodą walki z cellulitem. Zabieg przeprowadzany jest w sposób mało inwazyjny, a efekty jakie daje są długotrwałe. Metoda jest rekomendowana przez Amerykańską Agencje ds. Żywności i Leków.
 


Fraxel laser fraksyjny - ogólna charakterystyka

fraxel
Laser fraksyjny to najnowsze osiągnięcie techniki laserowej w dermatologii skóry, który łączy najlepsze cechy dotychczas stosowanych laserów. Żaden z dotychczasowych laserów stosowanych w dermatologii estetycznej nie regenerował tak głęboko skóry przy minimalnych objawach ubocznych, które ustępują po kilku dniach. Jest unikalnym urządzeniem do likwidacji głębokich uszkodzeń skóry takich jak zanikowe blizny potrądzikowe i rozstępy oraz zmiany związane ze starzeniem się skóry.


Lift 6 – odmłodzenie twarzy, szyi dekoltu i biustu

lifting
Lift 6 to zabieg gwarantujący naturalne efekty, przywracający młodzieńczy wygląd twarzy. Procedura polega na 30 minutowym oddziaływaniu specjalnej głowicy na skórę twarzy. Lift 6 wzmacnia skórę i odświeża jej wygląd.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie