Zarejestruj / Zaloguj

Sonoskin LDM - nowa technologia ultradźwiękowa

sonoskin LDM
Procesy syntezy i rozkładu w tkance łącznej są zawsze w stanie równowagi dynamicznej. Jej naruszenie prowadzi do różnych problemów dermatologicznych. Ważną rolę w tych procesach odgrywają metaloproteinazy macierzy (MMP), które są odpowiedzialne zarówno za fizjologiczny jak i patologiczny rozkład tkanki łącznej (szczególnie kolagenu).


Sonopeel - bezprzewodowe urządzenie do kawitacji

Sonopeel
Sonopeel to niewielkie urządzenie emitujące ultradźwięki o czestotliwości 24kHz, znajdujące zastosowanie w dermatologii oraz kosmetyce estetycznej, od podstawowej po kompleksową pielęgnację skóry. Jest to nowej generacji bezprzewodowe urządzenie do kawitacji. Nowoczesny design, najnowsze rozwiązania technologiczne, gotowe programy dla operatora (kawitacja, ultradźwięki, sonoforeza).

Komentarze (71) Czytaj całość…

Air SPA 208A - intensywna presoterapia

intensywna presoterapia
Abacosun  Air SPA 208A to nowoczesne urządzenie do intensywnej presoterapii, które wspomaga proces wyszczuplania, redukcji cellulitu i detoksykacji.


Proslim Ultra ? ultradźwiękowe modelowanie ciała

Proslim Ultra
Abacosun Proslim Ultra to innowacyjny aparat wykorzystujący intensywną energię ultradźwiękową, przeznaczony do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Słoneczna Łączka Vital Sun

Vital Sun
Vital Sun to innowacyjny program zdrowego opalania i rewitalizacji firmy Abacosun, który pozwala korzystać z dobroczynnego wpływu promieni UV w sposób bezpieczny i kontrolowany. Słoneczna Łączka została stworzona na wzór naturalnego słońca – prócz promieni UVA i UVB emituje również promienie IR i całe spektrum naturalnego światła słonecznego. Sesje z udziałem Vital Sun to sposób na uzyskanie opalenizny, wzmocnienie sił witalnych, poprawę samopoczucia i relaks. Promienie podczerwone zwiększają temperaturę ciała, poprawiając cyrkulację krwi i dotlenienie. Przyspieszają też spalanie kalorii i eliminację toksyn z organizmu, mają działanie odprężające, są pomocne przy wyszczuplaniu, bólach mięśni, pleców i karku.


Samooczyszczający minibasen SPA

basen do spa hydropool
Każdy z nas może stworzyć swoją własną przestrzeń Spa w domowym zaciszu, ogrodzie czy na tarasie. Firma Hydropool oferuje nam pierwszy samooczyszczający minibasen SPA na rynku!

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie