Zarejestruj / Zaloguj

DermaFrac? System do wykonywania drobnych nakłuć skóry

dermafrac
DermaFrac™ to system do wykonywania drobnych nakłuć skóry, dzięki któremu można jednocześnie dostarczać płynne składniki aktywne w sposób niebolesny i nie powodujący ograniczenia w codziennym funkcjonowaniu pacjentów.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Aparat do odchudzania i modelowania sylwetki

body shaper
Body Shaper 4w1 BR-8639B to najbardziej zaawansowany technologicznie czterofunkcyjny aparat do zabiegów odchudzania i modelowania sylwetki. Nowa wersja bardzo popularnego aparatu do odchudzania BodyShaper BR-8639A

Komentarze (2) Czytaj całość…

Dermomasażer do redukcji cellulitu

dermomasażer
Dermomasażer to urządzenie, które wykorzystuje podciśnienie powodujące odblokowanie przepływu krwi i tlenu w obszarze dotkniętym cellulitem. Tkanka łączna zostaje naciągnięta, umożliwiając skórze z pofałdowanego cellulitem wyglądu, powrót do zdrowej, gładkiej postaci. 


Sekwencyjny masaż uciskowy - nowoczesny drenaż limfatyczny

masaż uciskowy
Pressomass to urządzenie przeznaczone do sekwencyjnego masażu uciskowego na kończyny dolne, brzuch i ramiona. Działa przy pomocy ciśnienia wytwarzanego w komorach powietrznych (budowa nakładkowa, eliminująca niebezpieczeństwo przepływu wstecznego).

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie