Zarejestruj / Zaloguj

Usuwanie żylaków - chirurgicznie i laserowo

żylaki
Klasyczna technika usuwania żylaków tzw. stripping, polega na wyrwaniu głównych pni żył powierzchniowych. Opisywana metoda jest inwazyjnym zabiegiem, pozostawiającym trwałe ślady pooperacyjne. Zazwyczaj są to bardzo małe blizny. Całkowitym przełomem w leczeniu zmian żylnych jest zastosowanie lasera. Obecnie lasery są doskonałą alternatywą w stosunku do zabiegu chirurgicznego.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Skleroterapia nieinwazyjna metoda na żylaki

żylaki, skleroterapia
Istnieje wiele rodzajów schorzeń układu żylnego, w zależności, od których stosuje się odpowiednie metody ich usuwania. Skleroterapia kompresyjna to najmniej inwazyjna metoda leczenia żylaków. Wymieniona technika opiera się na ostrzykiwaniu odpowiednimi lekami zmienionych chorobowo naczyń żylnych.

Komentarze (30) Czytaj całość…

Modelowanie łydek przy użyciu preparatu Macrolane

macrolane łydki
Celem zabiegu wykonywanego przy użyciu preparatu Macrolane™ jest krótkotrwałe wymodelowanie kształtu łydek. Na początku należy zwrócić uwagę na fakt, iż zabieg wstrzyknięcia wypełniacza Macrolane™ nie może zastąpić chirurgicznego, które wykonywane jest za pomocą wszczepienia implantów.


Macrolane - korekta deformacji powstałych po liposukcji oraz zabiegach ...

macrolane korekta liposukcja
Celem zabiegu wykonywanego przy użyciu preparatu Macrolane™ jest krótkotrwałe wymodelowanie ciała. Czasami na skutek wcześniej przeprowadzonych operacji ciało ludzkie zmienia kształt. Niestety również w niepożądanych kierunku, przynosząc efekty, takie jak brak proporcjonalnego wyglądu, dołki w skórze, jej zwiotczenia etc. Najczęściej ciało wymaga tzw. modelingu po liposukcji, gdyż na skutek odessania znacznych pokładów tłuszczu pewne obszary ciała wyglądają nieatrakcyjnie, są zwiotczałe lub występują na nich nierówności.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Liposukcja łydek - wszystko o zabiegu

liposukcja modelowanie łydek
Jak wykonywany jest zabieg?
Zabieg liposukcji może być wykonywany:
- metodą klasyczną, która polega na wykonaniu drobnych nacięć i wprowadzeniu przez nie cieniutkiej rurki podłączonej do specjalnego ssącego urządzenia;
- strzykawkami, w których wytwarza się podciśnienie, na skutek którego tłuszcz zostaje wciągnięty do wnętrza strzykawki;
- ultradźwiękami (tzw."Utrasound - Assisted Lipoplasty") - w tym wypadku rurka wprowadzona do ciała wysyła fale ultradźwiękowe, które rozbijają komórki tłuszczu.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Muskularne piękne łydki

implanty łydek
Wielokrotnie osoby ciężko trenujące na siłowni, stosujące prawidłowy program treningowy oraz surową dietę, zniechęceni patrząc w lustro dochodzą do wniosku, że efekty ich wysiłku są mierne. Osoby, które w genach odziedziczyły proste, niekształtne nogi niewiele mogą zdziałać ćwiczeniami.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie