Zarejestruj / Zaloguj

Liposukcja ud - wszystko o zabiegu

liposukcja ud
Zabieg liposukcji może być wykonywany:
 - metodą klasyczną, która polega na wykonaniu drobnych nacięć i wprowadzeniu przez nie cieniutkiej rurki podłączonej do specjalnego ssącego urządzenia,
- strzykawkami, w których wytwarza się podciśnienie, na skutek którego tłuszcz zostaje wciągnięty do wnętrza strzykawki,
- ultradźwiękami - w tym wypadku rurka wprowadzona do ciała wysyła fale ultradźwiękowe, które rozbijają komórki tłuszczu,

Komentarze (7) Czytaj całość…

Chirurgiczna korekta wrastających paznokci u stóp

chirurgiczne wycięcie paznokcia
Ładne, zadbane paznokcie to niewątpliwie atut pięknych stóp. Niestety pielęgnacja paznokci u stóp jest bardzo trudna i często poprzez popełnienie błędu podczas ich obcinania można wywołać problem wrastających paznokci, zwłaszcza w tzw. paluchach stóp.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Liposukcja po ciąży - wspomnienia z zabiegu

liposukcja ud
Przed ciążą byłam powszechnie uważana za osobę dbającą o siebie. Koleżanki oraz wszyscy w rodzinie podziwiali moją nienaganną figurę. Ku wielkiemu samozadowoleniu często słyszałam słowa podziwu na temat swojej sylwetki. Na ciążę zdecydowałam się dosyć późno, bo dopiero mając 32 lata. Kiedy dziecko się urodziło, wraz z moim mężem byliśmy najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Liposukcja ogólna charakterystyka różnych technik

liposukcja  charakterystyka metod
W poniższym artykule przedstawiamy ogólną charakterystykę różnorodnych technik liposukcji. Opisujemy zarówno te, które były stosowane w przeszłości, jak i te, które stosuje się obecnie.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Plastyka ud - kiedy wielkość ud staje się problemem

plastyka ud
Operacja plastyczna ud polega na usunięciu nadmiaru skóry i podskórnej tkanki tłuszczowej z okolic wewnętrznej oraz zewnętrznej strony ud i pachwin. Dzięki zabiegowi wzmacniane jest ponadto napięcie powięzi tej okolicy, rezultatem czego jest uzyskanie smukłych, kształtnych ud.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Żylaki - ogólna charakterystyka

żylaki
Żylaki kończyn dolnych to stan chorobowy. Przybierający formę workowatych lub wrzecionowatych, poszerzonych żył, które zazwyczaj wydłużają się i charakterystycznie skręcają.
Żyły kończyn dolnych tworzą dwa układy, poprzez które krew odpływa w 90% układem głębokim i w 10% układem powierzchniowym.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie