Zarejestruj / Zaloguj

Kuracja przeciw wypadaniu włosów

wypadanie włosów
Wypadanie włosów to naturalny proces, który determinowany jest cyklem ich życia. Dziennie człowiekowi może wypaść ok. 100 włosów i taka liczba nie powinna budzić żadnych obaw. Włosy najczęściej wychodzą podczas mycia i czesania głowy.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Dlaczego łysiejemy?

łysienie
Jeżeli dziennie wypada człowiekowi powyżej 100 włosów, to proces taki możemy nazwać już łysieniem. Problem nadmiernego wychodzenia włosów może dotknąć, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Najważniejsze to w porę zareagować i skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku. Najczęściej, stosując odpowiednią kurację, można uratować swoją czuprynę.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Dermaheal Stem Cell - rewolucja w odmładzaniu

zabiegi odmladzajace
W mezoterapii zaczęto wykorzystywać komórki macierzyste, to niewątpliwy przełom w terapii przeciwzmarszczkowej, zapobiegającej wypadaniu włosów oraz zmniejszającej przebarwienia.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Rytuał Tee Tree - piękne włosy

rytułał tee tree
Zabieg Tee Tree jest odpowiedni szczególnie dla zniszczonych włosów, zapobiega tworzeniu się łupieżu oraz wpływa na jego likwidację. Dodatkowo  przywraca skórze głowy jej naturalne funkcje.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Botox - lekarstwem na łysienie

łysienie
W ciepłej Kaliforni chirurg plastyczny odkrył zupełnie przez przypadek, iż Botox ma właściwości leczące łysienie. Obserwacji takiej dokonał podczas stosowania Botox’u w terapii anty-migrenowej. Zauważył, iż Botox w pewnym stopniu zachęca włosy do wzrostu, po tym jak zastosował Botox na głowie swojej mamy, która miała okropne bóle głowy po chemioterapii (jednym z zastosowań toksyny botulinowej w medycynie jest leczenie nadmiernych bólów migrenowych).

Komentarze (14) Czytaj całość…

Diatermia - zabieg na włosy

diatermia, włosy
Zabieg diatermii ma szerokie spektrum działania. Fale radiowe wykorzystywane podczas zabiegu objętościowo podgrzewają skórę właściwą oraz tkankę podskórną na głębokość 3 – 5 cm. Wytwarzane ciepło powoduje ogrzanie komórek skóry i poprawia krążenie krwi.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie