Zarejestruj / Zaloguj

Biorewitalizacja - niezawodne zabiegi na poprawę skóry i włosów

biorewitalizacja
Organem najbardziej zdradzającym oznaki upływu czasu jest skóra, a przede wszystkim obszary zawsze widoczne: twarz, szyja, dekolt i dłonie. Biorewitalizacja skóry należy do zabiegów coraz częściej stosowanych w medycynie estetycznej. Jest to zabieg ambulatoryjny, który nie wymaga od pacjenta wyłączenia z życia codziennego. Biorewitalizacja nie tylko sprzyja poprawie jakości i wyglądu skóry,  coraz częściej jest też stosowana do zahamowania procesów wypadania i przerzedzania się włosów.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki
Skuteczne zabiegi tylko w profesjonalnych gabinetach? - Nie tylko, o skórę i dobre samopoczucie można również zadbać w domowym zaciszu. Nasza spiżarnia jest prawdziwym bogactwem składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Komentarze (38) Czytaj całość…

Romantyczne fale, loki a może proste włosy?

pielęgnacja włosów
Loki, romantyczne fale, „sprężynki”, każda z nas marzy o takiej fryzurze! A może proste? Loki są zawsze trendy. Zimą, gdy prószy śnieg, wiosną, gdy rozwiewa je wiatr, a latem po prostu do kwiecistej sukienki.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zwiększenie objętości włosów

stylizacja włosów
Stylizacja cienkich i przylegających do głowy włosów często nie daje zamierzonych efektów. Włosy szybko opadają i sprawiają wrażenie oklapniętych.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zabieg laserowy światłem LED pobudzający włosy - zastosowanie terapii ...

włosy
Każdego dnia tracimy około 50 – 100 włosów, ponieważ wychodzenie jest naturalną fazą ich rozwoju. Niepokój mogą w nas wzbudzić natomiast kłęby wyciąganych włosów z wanny lub szczotki oraz wychodzące garściami kosmyki przy głaskaniu lub czesaniu głowy. Problem nadmiernego wypadania włosów może dotknąć, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Najważniejsze to w porę zareagować i skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Trychologia - leczenie i pielęgnacja włosów

trychologia włosy
Każdy człowiek rodzi się z „genetycznym zapisem swojej urody”. Wynikiem tego zapisu jest m. in. wygląd i jakość włosów. Pomimo faktu, że w pewnym stopniu jakość włosów człowieka jest w wysokim stopniu uzależniona od uwarunkowań genetycznych, to bezdyskusyjnie o kondycje i ich zdrowy wygląd można dbać na przekór odziedziczonym defektom: skłonnością do łupieżu, przetłuszczania skóry głowy, czy nawet łysienia.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie