Zarejestruj / Zaloguj

Romantyczne fale, loki a może proste włosy?

pielęgnacja włosów
Loki, romantyczne fale, „sprężynki”, każda z nas marzy o takiej fryzurze! A może proste? Loki są zawsze trendy. Zimą, gdy prószy śnieg, wiosną, gdy rozwiewa je wiatr, a latem po prostu do kwiecistej sukienki.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zwiększenie objętości włosów

stylizacja włosów
Stylizacja cienkich i przylegających do głowy włosów często nie daje zamierzonych efektów. Włosy szybko opadają i sprawiają wrażenie oklapniętych.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zabieg laserowy światłem LED pobudzający włosy - zastosowanie terapii ...

włosy
Każdego dnia tracimy około 50 – 100 włosów, ponieważ wychodzenie jest naturalną fazą ich rozwoju. Niepokój mogą w nas wzbudzić natomiast kłęby wyciąganych włosów z wanny lub szczotki oraz wychodzące garściami kosmyki przy głaskaniu lub czesaniu głowy. Problem nadmiernego wypadania włosów może dotknąć, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Najważniejsze to w porę zareagować i skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Trychologia - leczenie i pielęgnacja włosów

trychologia włosy
Każdy człowiek rodzi się z „genetycznym zapisem swojej urody”. Wynikiem tego zapisu jest m. in. wygląd i jakość włosów. Pomimo faktu, że w pewnym stopniu jakość włosów człowieka jest w wysokim stopniu uzależniona od uwarunkowań genetycznych, to bezdyskusyjnie o kondycje i ich zdrowy wygląd można dbać na przekór odziedziczonym defektom: skłonnością do łupieżu, przetłuszczania skóry głowy, czy nawet łysienia.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Kuracja przeciw wypadaniu włosów

wypadanie włosów
Wypadanie włosów to naturalny proces, który determinowany jest cyklem ich życia. Dziennie człowiekowi może wypaść ok. 100 włosów i taka liczba nie powinna budzić żadnych obaw. Włosy najczęściej wychodzą podczas mycia i czesania głowy.

Komentarze (22) Czytaj całość…

Dlaczego łysiejemy?

łysienie
Jeżeli dziennie wypada człowiekowi powyżej 100 włosów, to proces taki możemy nazwać już łysieniem. Problem nadmiernego wychodzenia włosów może dotknąć, zarówno mężczyzn jak i kobiety. Najważniejsze to w porę zareagować i skutecznie przeciwdziałać temu zjawisku. Najczęściej, stosując odpowiednią kurację, można uratować swoją czuprynę.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie