Zarejestruj / Zaloguj

Starzenie się twarzy po pięćdziesiątce

starzenie
Powyżej wieku 50 lat w skórze zaczynają zachodzić nieodwracalne zmiany. Na skutek współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych procesów starzenia kondycja, skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona, bowiem swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji. Ponadto, wewnętrzna struktura skóry ulega znacznemu osłabieniu.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Kosmetyki mineralne

kosmetyki mineralne
Kosmetyki mineralne powstały w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na preparaty do makijażu, które można stosować po operacjach plastycznych oraz innych stosunkowo inwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Czas na zmianę na półce z kosmetykami

waznosc kosmetykow
Prawidłowo przechowywane kosmetyki będą skutecznie spełniać swoją rolę w codziennej pielęgnacji ciała. Niestety bardzo często podstawowe zasady prawidłowego przechowywania kosmetyków są z niewiedzy oraz wygody całkowicie nieprzestrzeganie.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Beauty Defect Repair - eliminacja defektów skóry

beauty defect repair
Skóra człowieka wymaga odpowiedniej pielęgnacji zintegrowane oddziaływanie codziennych zabiegów higienicznych oraz profesjonalnie wykonane procedury mogą w sposób skuteczny wspomóc walkę z opóźnianiem procesów starzenia. Obecnie medycyna estetyczna dąży do stosowania jak najskuteczniejszych metod dbania o kondycję skóry bez ingerencji chirurgicznej. Bez wątpliwości zabiegi, podczas których nie nacina się skóry, cieszą dużą popularnością wśród osób zainteresowanych nowymi metodami odmładzania.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Przebarwienia na skórze - ogólna charakterystyka

przebarwienia skórne
Kolor skóry człowieka uzależniony jest od melaniny wytwarzanej przez melanocyty, które znajdują się w najgłębszej warstwie naskórka. Do jej zadań należy ochrona komórek skóry przed promieniami ultrafioletowymi oraz jonizującymi. Pełni również ona rolę wymiennika jonowego w układzie odtruwającym skórę.

Komentarze (14) Czytaj całość…

Trądzik pospolity - powstawanie blizn potrądzikowych

powstawanie blizn trądzikowych
Trądzik pospolity jest zaliczany do chorób skóry, które dotykają większość nastolatków, a wielu z nich towarzyszy nawet w życiu dorosłym. Zdarza się również, że po raz pierwszy pojawia się on u dwudziestolatków, czy nawet trzydziestolatków. Niestety czasem rezultatem trądziku pospolitego nie są tylko krosty, grudki, a blizny, które powstają na skutek uszkodzenia głębokich struktur skóry.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie