Zarejestruj / Zaloguj

Kremy na miarę - preparaty opracowane na bazie własnych białek odwirowanych ...

kremy na bazie białek krwi
Całkowitym novum na rynku europejskim są kremy powstałe na bazie białek odwirowanych z krwi. Mają one głównie na celu wspomaganie nieinwazyjnej regeneracji skóry w terapii domowej. Produkcja kremu rozpoczyna się od pobrania 30-50 ml krwi, która jest później poddawana sterylnej obróbce.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Pielęgnacja skóry zimą

skóra zimą
Zima pomimo swego śnieżnego piękna jest niekorzystnym okresem dla skóry. Ciągłe zmiany temperatury spowodowane wychodzeniem na bardzo zimne powietrze oraz późniejszym powrotem do bardzo ciepłego pomieszczenia przyczyniają się do znacznego wysuszenia naskórka.

Komentarze (41) Czytaj całość…

Skóra naczynkowa - ona również może być piękna

skóra naczynkowa
Skóra naczynkowa jest stosunkowo specyficznym rodzajem skóry, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Cerę tą charakteryzuje głównie kruchość, wrażliwość oraz mała odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych takich, jak zamiany temperatury, wilgotności etc.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Usuwanie rozstępów za pomocą kolagenu

usuwanie rozstepów kolagen
Rozstępy to problem, który dotyczy wielu osób w różnym wieku. Objawiają się one jako zmiany na skórze, które przypominają sieć, wrzecionowatych pasm ścieńczałej skóry. Początkowo są one wybrzuszone, obrzękowe, a później przybierają formę cieńszej skóry, która różni się od zdrowej kolorem i grubością.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Usta - codzienne zabiegi pielęgnacyjne

pielęgnacja ust
Usta są jedną z najwrażliwszych części ciała. One pierwsze reagują na zbyt duże ciepło, zimno lub ostre wiatry. Ich cienka warstwa naskórka wymaga szczególnej pielęgnacji, gdyż chwila nieuwagi może doprowadzić do pierzchnięcia i pękania ust. Wtedy na ich powierzchni powstają nieestetycznie wystrzępione skórki, które najczęściej są bezwiednie obrywane, co wywołuje krwawienie i ból.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Masaż kolagenowy - odmłodzenie skóry

masaż kolagenowy
Masaż kolagenowy jest zabiegiem, który wspomaga i uruchamia procesy regeneracyjne w skórze. Masaż przy użyciu serum kolagenowego pozwala na wielopoziomowe oddziaływanie na nią. Serum doskonale nawilża skórę, łagodzi podrażnienia, a przede wszystkim stymuluje odbudowę struktur kolagenowych w niej.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie