Zarejestruj / Zaloguj

Pielęgnacja dłoni - domowe SPA

pielęgnacja dłoni
Nakładanie masek, kremów oraz wykonywanie prostych zabiegów w domu są powrzechnymi czynnościami wykonywanymi przez kobiety, które chętnie inwestują swój czas i pieniądze na pielęgnację twarzy. Oczywiście nikt nie neguje faktu, iż szczególna troska o skórę twarzy jest bardzo potrzebna, ale warto również pamiętać o dłoniach, będących wizytówką człowieka.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Zmarszczki na szyi - ogólna charakterystyka

zmarszczki na szyi
Dbając o twarz i wykonując przeróżne zabiegi, które mają przeciwdziałać starzeniu często zapomina się o skórze szyi, w której również zachodzą procesy starzenia. Skóra na szyi jest bardzo cienka i tym samym jest szczególnie nieodporna na zmiany zachodzące w organiźmie ludzkim. Utrata kolagenu, szkodliwe działanie czynników zewnętrznych oraz grawitacja negatywnie wpływają na kondycję skóry na szyi.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Łojotokowe zapalenie skóry

łojotokowe zapalenie skóry
Łojotokowe zapalenie skóry to przewlekłe schorzenie powstające w okolicach bogatych w gruczoły łojowe. Z powodu narastających i często nawracających stanów zapalnych przy łojotokowym zapaleniu skóry często powstają infekcje grzybem Malessezia furfur. Łojotokowe zapalenie skóry najczęściej powstaje na skórze głowy. Wtedy objawia się ono powstawaniem tzw. „mokrego łupieżu”, bardzo trudnego do wyeliminowania. Objawy powstania zapalenia skóry mogą nasilać stres, suche powietrze oraz stosowanie zbyt dużej ilości kosmetyków do makijażu.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Nadpotliwość latem - kilka metod na jej przeciwdziałanie

nadpotliwosc
Organizm człowieka produkuje ok. 800 ml potu dziennie. Latem jego produkcja może sięgnąć nawet kilku litrów. Pot wytwarzany jest przez gruczoły potowe, które rozmieszczone są na całym ciele. Odgrywa bardzo ważną rolę w organiźmie człowieka. Pomaga on utrzymać stałą ciepłotę ciała, oczyszcza organizm.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Już niedługo słońce i opalanie

opalanie
Któż latem rezygnuje z ciepłych kąpieli słonecznych? Ciężko sobie wyobrazić wakacyjny urlop, wyjazd ze znajomymi bez godzin spędzonych na plaży skąpanej w mocnych promieniach słońca.

Komentarze (1) Czytaj całość…

W pełni naturalne, ekologiczne kosmetyki dla Twojej skóry

ekologiczne kosmetyki
Odwieczne marzenie człowieka o zachowaniu młodego wyglądu oraz  trend „zdrowego życia”, rozpoczęło modę na stosowanie ekologicznych, naturalnych kosmetyków.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie