Zarejestruj / Zaloguj

Korekta kształtu brody - plastyka za dużej brody

broda, korekta
Korekta kształtu brody jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu nadanie twarzy harmonijnego wyglądu. Ładna definicja brody nadaje ładny kontur całej twarzy. Chirurdzy plastyczni, którzy specjalizują się w operacjach korekty kształtu nosa, powiek, czy też brwi w pierwszej kolejności badają na wizycie układ brody.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Cienie pod oczami - problem prawie każdego

cienie
Cienie pod oczami to najczęściej zgłaszany problem przez klientów gabinetów medycyny estetycznej. Sprawiają one, że twarz wygląda na zmęczoną i znacznie starszą niż jest w rzeczywistości.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Korekta podwójnego podbródka - ogólna charakterystyka zabiegu SlimLipo®

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek zniekształca owal twarzy. Sprawia on, że twarz nie jest ostro zarysowana i tym samym pogrubia cały wizerunek człowieka. Zbyt grubej brody właściwie nie można się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
SlimLipo® to nowa metoda liposukcji wykorzystująca działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne usunięcie podwójnego podbródka. Dodatkowo skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Worki pod oczami - chirurgiczne metody ich usuwania

worki pod oczami
Worki pod oczami są problemem większości społeczeństwa. Wiele osób w wieku od 25 – 35 zaczyna już obserwować opuchliznę pod oczami, która z biegiem lat postępuje. W rezultacie tego procesu tworzą się nieestetyczne worki, których nie można samemu się pozbyć. Te osoby, które doświadczają opisywanego powyżej problemu, wiedzą, iż nawet najdroższe kremy nie są skuteczne w walce przeciw nim.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korekta za dużych małżowin usznych

korekta uszu
Duże małżowiny uszne mogą być przyczyną wielu kompleksów, zwłaszcza u osób, które nie mają bardzo silnej osobowości. W większości przypadków człowiek nie ma wpływu na wielkość swoich uszu, gdyż ich budowa jest w bardzo dużym stopniu uzależniona od genetycznych uwarunkowań.

Komentarze (4) Czytaj całość…

SlimLipo® - szybka korekta podwójnego podbródka

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek, to niewątpliwie dodatek zupełnie niepotrzebny nikomu do szczęścia. Psuje on wygląd całej twarzy, postarza ją i zniekształca jej owal. Osoby, które mają skłonności do tycia bardzo często mają problem z podwójnym podbródkiem.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie