Zarejestruj / Zaloguj

Cienie pod oczami - problem prawie każdego

cienie
Cienie pod oczami to najczęściej zgłaszany problem przez klientów gabinetów medycyny estetycznej. Sprawiają one, że twarz wygląda na zmęczoną i znacznie starszą niż jest w rzeczywistości.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Korekta podwójnego podbródka - ogólna charakterystyka zabiegu SlimLipo®

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek zniekształca owal twarzy. Sprawia on, że twarz nie jest ostro zarysowana i tym samym pogrubia cały wizerunek człowieka. Zbyt grubej brody właściwie nie można się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
SlimLipo® to nowa metoda liposukcji wykorzystująca działanie lasera pozwala na szybkie i mało inwazyjne usunięcie podwójnego podbródka. Dodatkowo skraca czas rekonwalescencji do minimum oraz zmniejsza ryzyko powstania blizn.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Worki pod oczami - chirurgiczne metody ich usuwania

worki pod oczami
Worki pod oczami są problemem większości społeczeństwa. Wiele osób w wieku od 25 – 35 zaczyna już obserwować opuchliznę pod oczami, która z biegiem lat postępuje. W rezultacie tego procesu tworzą się nieestetyczne worki, których nie można samemu się pozbyć. Te osoby, które doświadczają opisywanego powyżej problemu, wiedzą, iż nawet najdroższe kremy nie są skuteczne w walce przeciw nim.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korekta za dużych małżowin usznych

korekta uszu
Duże małżowiny uszne mogą być przyczyną wielu kompleksów, zwłaszcza u osób, które nie mają bardzo silnej osobowości. W większości przypadków człowiek nie ma wpływu na wielkość swoich uszu, gdyż ich budowa jest w bardzo dużym stopniu uzależniona od genetycznych uwarunkowań.

Komentarze (4) Czytaj całość…

SlimLipo® - szybka korekta podwójnego podbródka

liposukcja podbródka
Podwójny podbródek, to niewątpliwie dodatek zupełnie niepotrzebny nikomu do szczęścia. Psuje on wygląd całej twarzy, postarza ją i zniekształca jej owal. Osoby, które mają skłonności do tycia bardzo często mają problem z podwójnym podbródkiem.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - czego więcej można pragnąć?

liquid face lift
Operacja plastyczna – sama nazwa przyprawia, niektórych o nieprzyjemne dreszcze. Tradycyjny lifting skóry – czyli wykonywanie nacięć skóry i odpowiednie jej naciąganie, też nie wzbudza pozytywnych emocji. Jak więc można odjąć sobie parę lat bez bólu i niepotrzebnego strachu przed zabiegiem?

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie