Zarejestruj / Zaloguj

Lipoliza (Lipoterapia) na oporną tkankę tłuszczową

lipoliza
Lipoliza to metoda medycyny estetycznej polegająca na bezzabiegowym usuwaniu opornej tkanki tłuszczowej, której nie możemy się pozbyć za pomocą diety i ćwiczeń. Lipoliza stanowi alternatywę dla chirurgicznego zabiegu liposukcji, jest polecana i stosowana zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety.  

Komentarze (3) Czytaj całość…

Kwas hialuronowy - nieoperacyjna korekta nosa

kwas hialuronowy, nos
Operacje plastyczne nosa są jednymi z najbardziej popularnych zabiegów. Nie wszystkie osoby, które mają defekt nosa decydują się na zabieg. Większość z nich boi się podjęcia radykalnych kroków i poddania się operacji. Dla takich osób doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego do korekty kształtu nosa. Lekarze specjalizujący się w tego typu zabiegach przyznają, iż dzięki gęstym odmianom preparatów do wypełniania zmarszczek można tymczasowo poprawić wygląd nosa. Długoletnia praktyka amerykańskich lekarzy pokazuje, że u niektórych pacjentek można dokonać korekty wyglądu nosa nawet na 3 lata.
Należy jednak pamiętać, że użycie wypełniacza poprawia nos na zasadzie „optycznego” oszukiwania tzn. iniekcja kwasu hialuronowego nie niweluje krzywych kości, a jedynie poprzez plastyczną zdolność do formowania zmienia wygląd nosa.

Komentarze (11) Czytaj całość…

Lasery w chirurgii estetycznej - dermabrazja laserowa

dermabrazja_laserowa
W medycynie wykorzystuje się kilkanaście różnego rodzaju urządzeń laserowych. Ze względu na charakter oddziaływania na tkankę lasery można podzielić na dwie grupy: lasery wysokoenergetyczne (chirurgiczne) hard lasers i lasery niskoenergetyczne (biostymulacyjne) soft lasers.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Technika stalagmitowa na cienie i sińce pod oczami

cienie i sińce pod oczami
Okolice oczu są niezwykle wrażliwymi obszarami skóry twarzy. Oczy i okalająca je bardzo cienka skóra stanowiły dotychczas barierę przy wykonywaniu zabiegów odmładzających.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Worki tłuszczowe powiek - niechirurgiczna korekta fosfatydylocholiną

worki tłuszczowe powiek
Worki tłuszczowe powiek zniekształcają kontur całej twarzy. Nadają jej zmęczony wygląd, a spojrzeniu odbierają wyrazistość. Zwłaszcza u kobiet worki tłuszczowe na powiekach utrudniają wykonanie makijażu i w znacznym stopniu postarzają całą twarz.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Operacja plastyczna czubka nosa

korekta czubka nosa
Nos jest bardzo ważną częścią twarzy. Jest on najbardziej widoczną oraz dominującą partią twarzy człowieka. Niewłaściwe proporcje nosa mogą wyraźnie wpłynąć na wygląd całej twarzy. Na szczęście problemy związane z jego kształtem mogą być rozwiązane dzięki operacji plastycznej.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie