Zarejestruj / Zaloguj

Transplantacja tłuszczu metodą LipoStructure

transplantacja tłuszczu
21 lat temu znany nowojorski doktor Sydney Coleman opracował metodę LipoStructure®, polegającą na używaniu tłuszczu jako naturalnego, „żywego” wypełniacza do modelowania ciała.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Liposukcja szyi - pośrednią korektą kształtu całej twarzy

liposukcja szyi
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Usta - ogólna charakterystyka rodzajów zabiegów

usta, zabiegi
Ładny harmonijny kontur ust oraz proporcjonalne ich kształty są bardzo pożądanymi cechami twarzy człowieka. Miękka, gładka powierzchnia warg oraz brak na nich zmarszczek to główne atrybuty pięknych ust. Ponadto, różowawy kolor oraz ładnie wykształcone załamanie górnej wargi dopełniają kanon piękna ludzkiej twarzy. Wyraziste, pełne usta robią na każdym wrażenie.

Komentarze (12) Czytaj całość…

Korekta kształtu brody - wszczepienie silikonowego implantu

broda, silikonowy implant
Korekta brody poprzez wszczepienie silikonowego implantu ma na celu nadanie jej ładnego, nowego kształtu. Obecnie tego typu zabiegi są uważane za bezpieczną metodę poprawy konturu twarzy. Szeroka gama rodzajów oraz wymiarów silikonowych implantów zapewnia osiągnięcie pożądanych efektów. Wybierając odpowiednio dopasowaną silikonową wkładkę można pozbyć się zbyt wklęsłej brody lub znacznie ją sobie powiększyć. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Worki pod oczami - ogólna charakterystyka chirurgicznej korekty

worki pod oczami
Worki pod oczami są poważnym problemem estetycznym, niemniej jednak nie wynika on z jednoznacznych przesłanek. Wielokrotnie powodem worków pod oczami są choroby np. schorzenia tarczycy lub inne. W związku z powyższym przed podjęciem jakichkolwiek kroków należy skonsultować się z lekarzem specjalistą. 

Komentarze (7) Czytaj całość…

Liposukcja szyi - ogólna charakterystyka

liposukcja szyi
Uwarunkowania genetyczne wpływają na rozkład tkanki tłuszczowej, która czasami w nadmiarze odkłada się na szyi. Przyczyniając się w ten sposób do powstania nieestetycznego, grubego podgardla. Zabieg chirurgiczny polegający na mechanicznym odessaniu nadmiaru tłuszczu z okolic szyi może przyczynić się do uatrakcyjnienia wyglądu człowieka - sprawia, iż dana osoba zaczyna wyglądać szczuplej, a twarz jej jest bardziej wyrazista. 

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie