Zarejestruj / Zaloguj

Worki pod oczami - skuteczne ich usuwanie za pomocą blepharoplastyki ...

worki pod oczami
Worki pod oczami są poważnym problemem estetycznym, który dotyka wielu osób. Lekarze dokładnie nie wiedzą, jakie są powody ich powstawania i jak im przeciwdziałać. Firmy farmaceutyczne prześcigają się w pomysłach na innowacyjne kosmetyki, które wyeliminują opuchliznę spod oczu. Niestety wszelkie specyfiki działają powierzchniowo, a worki pod oczami to problem struktury, która znajduje się pod skórą.

Komentarze (25) Czytaj całość…

Blepharoplastyka - plastyka powiek górnych i dolnych

plastyka powiek górnych
Plastyka powiek górnych i dolnych kompleksowo niweluje opadającą skórę oraz nadmiar tłuszczu z okolicy oczu. W rezultacie osoba, która poddała się temu zabiegowi osiąga młodszy i bardziej wypoczęty wygląd. Plastyka powiek gwarantuje trwałe efekty odmładzające. Dzięki niej spojrzenie pacjenta staje się bardziej wyraziste, a jego twarz wydaje się być bardziej wypoczęta. Niestety zabieg nie eliminuje ciemnych, sinych zabarwień pod oczami, zmarszczek w kątach oczu oraz opadających brwi.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Odmładzanie okolicy oczodołowej - modelowanie młodego spojrzenia

odmladzanie oczu
Dotychczas wrażliwe okolice oka były traktowane z dużą rezerwą podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niektórzy lekarze wręcz omijali okolice oka, nie wykonując w tym obszarze żadnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa, delikatna i cienka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting szyi - krótki opis procedury

lifting szyi
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka. Często przeprowadzając tylko lifting szyi ludzie nie wykonując żadnej operacji na twarzy wyglądają nawet o 5 lat młodziej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Operacja plastyczna szerokiego nosa

szeroki nos
Ładny, zgrabny i proporcjonalny nos wpływa w dużym stopniu na wygląd całej twarzy. Jest on najbardziej widoczną częścią twarzy i jego kształt mocno determinuje zachowanie proporcji na całej twarzy.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Zmiana kształtu oka

kształt oka
Wykreować swoje nowe oblicze
Każdy z nas ma prawo do bycia pięknym. Jeśli pragniemy mieć ładne i wyraziste oczy to obecnie dzięki rozpowszechnieniu zabiegów chirurgii plastycznej możemy wyzwolić się od władzy losu i wreszcie posiadać wygląd, na jaki zasługujemy. Jeśli ktoś czuje się źle ze swoim wyglądem to nigdy nie będzie pewny siebie. Ciężko mu będzie odnieść sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pamiętajmy - uroda daje siłę!

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie