Zarejestruj / Zaloguj

Odmładzanie okolicy oczodołowej - modelowanie młodego spojrzenia

odmladzanie oczu
Dotychczas wrażliwe okolice oka były traktowane z dużą rezerwą podczas wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Niektórzy lekarze wręcz omijali okolice oka, nie wykonując w tym obszarze żadnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo wrażliwa, delikatna i cienka.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting szyi - krótki opis procedury

lifting szyi
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka. Często przeprowadzając tylko lifting szyi ludzie nie wykonując żadnej operacji na twarzy wyglądają nawet o 5 lat młodziej.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Operacja plastyczna szerokiego nosa

szeroki nos
Ładny, zgrabny i proporcjonalny nos wpływa w dużym stopniu na wygląd całej twarzy. Jest on najbardziej widoczną częścią twarzy i jego kształt mocno determinuje zachowanie proporcji na całej twarzy.  

Komentarze (2) Czytaj całość…

Zmiana kształtu oka

kształt oka
Wykreować swoje nowe oblicze
Każdy z nas ma prawo do bycia pięknym. Jeśli pragniemy mieć ładne i wyraziste oczy to obecnie dzięki rozpowszechnieniu zabiegów chirurgii plastycznej możemy wyzwolić się od władzy losu i wreszcie posiadać wygląd, na jaki zasługujemy. Jeśli ktoś czuje się źle ze swoim wyglądem to nigdy nie będzie pewny siebie. Ciężko mu będzie odnieść sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pamiętajmy - uroda daje siłę!

Komentarze (3) Czytaj całość…

Endotine Ribbon - korekta konturu twarzy poprzez lifting policzków oraz linii ...

endotine ribbon
Często wraz z upływem lat kondycja skóry ulega znacznej degradacji. Zaczyna ona tracić swoją jędrność oraz elastyczność. Czasami osoby starsze, które szybko i znacznie zredukowały swoją wagę mają problemy z obwisłą skórą w dolnej części twarzy. W pewnym wieku zbyt luźna skóra zwłaszcza w okolicach policzków zaczyna wyglądać bardzo nieestetycznie. Nadmiernie zwiotczałej i opadającej skórze w dolnej części twarzy można łatwo zaradzić, przeprowadzając zabieg mało inwazyjnego liftingu twarzy, przy użyciu bioabsorbowalnych implantów Endotine Ribbon.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Podnoszenie brwi i czoła

podnoszenie brwi, czoła
Nawet jeśli w głębi duszy czujemy się młodo i wciąż mamy siłę na dobrą zabawę oraz nieodparte chęci życia na pełnych obrotach to i tak nie oszukamy zegara biologicznego naszego ciała. Nasza skóra na twarzy powie o nim całą prawdę. Na podstawie jej wyglądu możemy określić wiek, a nawet samopoczucie drugiej osoby. Obecnie procesy starzenia skóry zachodzą znacznie szybciej, gdyż promienie słoneczne oraz zanieczyszczenia środowiska są silniejsze.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2018 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie