Zarejestruj / Zaloguj

Korekta odstajacych uszu - marzenie wielu dzieci

korekta uczu
Powszechnie wiadomo, że dzieci w swoim środowisku bywają okrutne i nie tolerują inności. Kogoś wyróżniającego się od ogółu od razu zauważą i przylepią mu przysłowiową „łatkę”. I tak na przykład na podwórku, czy też na placu zabaw można usłyszeć przezwiska wydobywające się z ust jednych dzieci pod adresem drugich. Przymioty te często dotyczą odstających uszu i brzmią w stylu: „miś uszatek”, „plastuś” itp.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Modelowanie szyi

modelowanie szyi
Nieestetyczna szyja to bardzo częsty problem zarówno u osób stosunkowo młodych, jak i tych starszych. Luźna skóra na szyi postarza ludzi, sprawia, że wyglądają na zmęczonych. Bardzo często starsze osoby z luźniejszą skórą na szyi zatracają dawne młodzieńcze rysy oraz wyrazisty kontur twarzy.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Zabieg Silhouette-Lift® - wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Silhouette-Lift
Zabieg Silhouette-Lift® jest jednym z zabiegów, który można zaliczyć do grupy procedur średnio-inwazyjnych. Silhouette-Lift® to nowoopracowana technika zabiegowa, która nie wymaga zastosowania znieczulenia ogólnego i trwa ok. 45 minut. Zabieg polegający na odpowiednim wprowadzeniu 4 nici z obu stron twarzy może być przeprowadzany zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Lifting skroniowy - egzotyczny wyraz twarzy

lifting_twarzy
Zabieg Silhouette Lift® przynosi naturalne efekty. Nie odmienia on twarzy radykalnie i nie wywołuje rezultatu w postaci „sztucznej maski”. Po procedurze twarz jest odmłodzona, a nie naciągnięta, czy rozciągnięta. W związki z powyższym zabieg jest zalecany dla osób, które chcą odzyskać owal twarzy i lekko podnieść opadającą skórę. Jest on również wskazany dla młodych, którzy chcą mieć pogodniejszy, zrelaksowany i milszy wyraz twarzy.


Zmiana kształtu ust - redukcja za dużych warg

usta za duze
Proporcjonalne kształty twarzy są niezwykle ważne. Zbyt duże usta mogą całkowicie zachwiać harmonię wizerunku człowieka. Bardzo wypukłe, odstające usta mogą być przyczyną jego dyskomfortu psychicznego. Przesadnie wystające wargi ujmują twarzy wiele wdzięku i delikatności. Odciągają uwagę każdego rozmówcy od innych walorów wizerunku ich posiadacza. Stają się cechą charakterystyczną danej osoby, która prześladuje ją do końca życia.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Silhouette-Lift - delikatny lifting

delikatny lifting
Obecnie coraz powszechniejsze stają się zabiegi, które nie ingerują w głębokie warstwy skóry. Częściej wykonuje się zabiegi gwarantujące naturalne efekty nie wprowadzające radykalnych zmian na twarzy.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie