Zarejestruj / Zaloguj

Botox - na ratunek zmarszczkom na szyi

zmarszczki szyja
Pomimo faktu, iż większość osób nie przywiązuje większej uwagi do pielęgnacji szyi i skupia się raczej na dbaniu o twarz, to właśnie ona ma bardzo duży wpływ na wizerunek człowieka. Często pomarszczona i zwiotczała skóra na szyi zdradza wiek nawet bardzo zadbanej osoby.

Komentarze (1) Czytaj całość…

BOTOX - opis zabiegu

zastrzyki botox
Iniekcja z BOTOX jest bardzo prostym zabiegiem, który może być ukończony w przedziale czasowym od 10 do 30 minut. Czas trwania operacji zależy od ilości wstrzykiwanej substancji i obszaru poddawanemu zabiegowi.
Operacje przy użyciu BOTOX uważane są za bezpieczne i bezbolesne. Jeśli pacjent charakteryzuje się małą odpornością psychiczną oraz szczególną wrażliwością na ból ukłucia to lekarz w celu zapewnienia wysokiego komfortu może podać mu typowe miejscowe znieczulenie.

Komentarze (2) Czytaj całość…

BOTOX party

botox party
Wzrost zainteresowania BOTOX spowodowany jest niską inwazyjnością zabiegu oraz związanemu z nią minimalnemu bólowi. Toksyna kupowana jest w ilościach hurtowych przez kliniki medycyny estetycznej w Stanach Zjednoczonych, które organizują spotkania dla ludzi korzystających z ich usług. Spotkania i imprezy znane jako „BOTOX Przyjęcia” są kluczowym elementem w upowszechnianiu zabiegów wśród społeczeństwa.

Komentarze (1) Czytaj całość…

DYSPORT bezoperacyjne przeciwdziałanie zmarszczkom

dysport
Obecnie na rynku dostępne są dwa preparaty uzyskiwane z toksyny botulinowej: Botox oraz Dysport. Zabiegi wykonywane przy użyciu tych preparatów nieznacznie różnią się między sobą.
Botox jest nazwą handlową produktu wykonanego przez Allergan (szczegółowe informacje o Botox zamieszczone są w zakładce „Botox i Dysport”). Dysport z kolei to nazwa handlowa produktu opracowanego przez Beaufour Ipsen International. Dysport stosowany jest częściej od Botox-u w USA, natomiast w Polsce na równi z Botox-em.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie