Zarejestruj / Zaloguj

Botox - metodą na nadpotliwość pach

botox nadpotliwość
Nadpotliwość pach jest problemem, który doskwiera wielu osobom. Niezależnie od pory roku na bluzkach takich osób pojawiają się pod pachami mokre plamy, które wyglądają bardzo nieestetycznie. Problem nasila się w momentach stresu oraz umiarkowanego wysiłku fizycznego.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Botox - możliwe niepożądane skutki po iniekcji toksyny botulinowej typu A

Botox
Toksyna botulinowa typu A znalazła szerokie zastosowanie w medycynie, po raz pierwszy zastosowana w 1988 roku. Jest powszechnie znaną substancją do leczenia nadmiernego, niekontrolowanego przykurczu mięśni oraz zeza. Szczególnie efektowne z jej zastosowaniem okazały się zabiegi odmładzania skóry. Toksyna botulinowa kojarzona jest bardziej z jej firmową nazwą Botox.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Dysport - ogólna charakterystyka zabiegu

dysport nadpotliwość
Nadpotliwość bywa, dla niektórych osób poważnym problemem utrudniającym kontakty międzyludzkie, pracę zawodową oraz uczucie komfortu. Mokre plamy pod pachami, przepocone skarpety oraz wilgotne i śliskie dłonie mogą być dużym problemem, zwłaszcza u osób nieśmiałych.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Botox - metodą na nadpotliwość

botox nadpotliwość
Dotychczas osoby, które miały problem z nadpotliwością były de facto zostawione samym sobie. Ich dosyć wstydliwa przypadłość była tylko ich problemem i oprócz terapii farmakologicznych oraz kilku zabiegów pielęgnacyjnych nikt nie miał im nic konkretnego do zaproponowania. Zwłaszcza, jeśli nadpotliwość występowała punktowo, a nie na całym ciele (punktowo tzn. konkretnie pod pachami, na stopach, dłoniach).

Komentarze (3) Czytaj całość…

Botox - lekarstwem na łysienie

łysienie
W ciepłej Kaliforni chirurg plastyczny odkrył zupełnie przez przypadek, iż Botox ma właściwości leczące łysienie. Obserwacji takiej dokonał podczas stosowania Botox’u w terapii anty-migrenowej. Zauważył, iż Botox w pewnym stopniu zachęca włosy do wzrostu, po tym jak zastosował Botox na głowie swojej mamy, która miała okropne bóle głowy po chemioterapii (jednym z zastosowań toksyny botulinowej w medycynie jest leczenie nadmiernych bólów migrenowych).

Komentarze (14) Czytaj całość…

Botox w stopy i można tańczyć całą noc

botox stopy
Czar nocy Sylwestrowej może popsuć ból stóp. Tańce w wysokich obcasach mogą przysporzyć wiele bólu i tym samym skrócić czas zabawy.
Nawet noszenie bardzo wysokich obcasów przez dłuższy czas, może być dla niektórych kobiet bardzo bolesne. Kilkanaście godzin w butach o podwyższonej podeszwie może przyczynić się do odczuwania bólu w okolicach pięt oraz śródstopia. Czasami jest on tak intensywny, że nie można chodzić. Stopy drętwieją, a ból jest taki, że psuje dobrą zabawę.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie