Zarejestruj / Zaloguj

Heksapeptydy alternatywą botoksu

heksapeptydy a botoks
Na skutek starzenia w skórze zaczynają zachodzić nieodwracalne zmiany. W rezultacie współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych procesów starzenia kondycja, skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona, bowiem swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji.


Botox lift - uzupełnieniem leczenia implantologicznego

botox lift
Czy można po wyjściu od stomatologa wyglądać młodziej, o co najmniej 5 lat? Okazuje się, że kliniki stomatologii estetycznej, co raz częściej łączą leczenie implantologiczne z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Odkryli, bowiem że takie zintegrowane współdziałanie wielu specjalistów pozwala na zwiększenie efektów estetycznych leczenia, a tym samym wpływa pozytywnie na zadowolenie pacjenta/ki.


Dental Spa

dental spa
Dental Spa kliniki stomatologiczne, w których zabiegi z zakresu szeroko rozumianej stomatologii łączone są z zabiegami medycyny estetycznej i SPA.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - odmładzanie bez skalpela

mlody wyglad
Poprawa wyglądu najczęściej kojarzy się z operacjami plastycznymi, które w sposób skuteczny i trwały potrafią ludziom odjąć kilka, a nawet kilkanaście lat. Czyżby jedynym rozwiązaniem na odmłodzenie wizerunku było położenie się „pod nóż”? Czyżby jedyną możliwością na uniknięcie przedwczesnego starzenia było poddanie się inwazyjnemu liftingowi (chirurgicznemu naciąganiu skóry)?

Komentarze (1) Czytaj całość…

Dysport - toksyna botulinowa na nadpotliwość

nadpotliwosc pach
Nadmierna potliwość jest niewątpliwie bardzo krępującym problemem dla osób na nią cierpiących. Dotychczas nadpotliwość była tematem tabu. Osoby, którym ona doskwiera często czują się wyalienowane i starają się jak najskrzętniej ukryć swoją przypadłość. Trudzą się aby zamaskować mokre plamy pod pachami, przemoczone skarpety oraz wilgotne dłonie przed wzrokiem osób trzecich. Najgorsze wydają się być dla nich kontakty międzyludzkie zwłaszcza w momentach napięcia oraz stresu.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Botox - metodą na nadpotliwość stóp

botox nadpotliwość
Pocenie jest naturalnym procesem prowadzącym do wyrównania temperatury ciała. Pomimo tego, że jest objawem naturalnym, to czasami wprawia ludzi w duże zakłopotanie. Zwłaszcza, jeśli przeradza się w nadpotliwość, która objawia się nadmiernym wydzielaniem potu w określonych okolicach ciała. Może być ona spowodowana wewnętrznymi uwarunkowaniami organizmu lub być wynikiem chorób np. cukrzycy.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie