Zarejestruj / Zaloguj

Botox połączony z liftingiem wolumetrycznym twarzy

lifting wolumeryczny
Pacjenci zgłaszający się do gabinetów medycyny estetycznej traktowani są bardzo indywidualnie. Na pierwszej wizycie u lekarza przeprowadzany jest wywiad, podczas którego pacjent/ka przedstawia swoje problemy. Dzięki temu lekarz może zasugerować pewne rozwiązania, które pomogą je wyeliminować.


Botox – zapobiegać i naprawiać

botox
Dzisiejsza filozofia gabinetów medycyny estetycznej opiera się na trzech fundamentalnych zasadach:
 - zapobiegać oznakom przedwczesnego starzenia,
 - chronić skórę,
 - korygować widoczne oznaki starzenia.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Heksapeptydy mini lifting skóry - pseudobotulina nakładana na skórę

heksapeptydy pseudobotulina
Zabieg heksapeptydami przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry. Polega on głównie na nałożeniu odpowiedniego preparatu, który intensywnie pracuje na skórze. Heksapetydy mają zbliżone działanie do toksyny botulinowej, z tą różnicą, iż nie są wstrzykiwane, ale nakładane na skórę.


Maska Botox - nieinwazyjna metoda na zmarszczki

maska botox
Dotychczas jedyną metodą niwelującą zmarszczki mimiczne była iniekcja toksyny botulinowej, która wstrzyknięta pod skórę częściowo paraliżuje mięśnie twarzy, całkowicie wygładzając zmarszczki.
Metoda ta jest bardzo skuteczna oraz uznawana za bezpieczną, niemniej jednak wiele osób boi się poddawać takiej iniekcji. Dla takich pacjentów opracowano rewolucyjną maskę hydrożelową Botox.


Botox od 18 lat?

botox dla młodych
Chodząc na regularne wizyty do dentysty, człowiek zapobiega powstawaniu ubytków w zębach. Poddając się badaniom okresowym, ludzie prewencyjnie przeciwdziałają chorobom. Społeczeństwo robi wiele rzeczy w celu zabezpieczenia się przed utratą zdrowia. Obecnie lawinowo rośnie liczba młodych osób, która chce jak najdłużej cieszyć się swoją urodą. Jędrna skóra, bez zmarszczek to ważne atuty, o które warto zabiegać.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Botox - początki stosowania

botox charakterystyka preparatu
Botox wywodzi się od nazwy toksyny botulinowej typu A, bakteryjnej egzotoksyny wytwarzanej przez bezwzględnie beztlenowe laseczki Clostridium botulinum oraz kilku innych przedstawicieli tego rodzaju. Toksyna ta jest silną neurotoksyną. Toksyczne działanie toksyny botulinowej polega na trwałym połączeniu z płytką nerwowo-mięśniową i porażeniu skurczu mięśnia.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie