Zarejestruj / Zaloguj

Botox - nie oszczędzaj na zabiegu

zmarszczki
Zabieg iniekcji toksyny botulinowej należy do grupy procedur obarczonych znikomym ryzykiem powikłań oraz niskim stopniem inwazyjności. Niemniej jednak jest to procedura najczęściej wykonywana w okolicach twarzy i błąd osoby wykonującej zabieg może oszpecić nasz wygląd.

Komentarze (10) Czytaj całość…

Azzalure - kolejny preparat na bazie toksyny botulinowej

azzalure
Azzalure jest preparatem na bazie toksyny botulinowej typu A.  W Polsce Azzalure jest dostępny w gabinetach medycyny estetycznej. Jest to kolejny preparat stosowany jest do likwidacji zmarszczek mimicznych. Mechanizm działania toksyny botulinowej polega na blokowaniu połączeń nerwowo-mięśniowych w tkankach, przez co uzyskiwane jest rozluźnienie mięśni mimicznych, które prowadzi do wygładzenia skóry.   


Baby botox - delikatny zabieg przy użyciu toksyny botulinowej

baby botox
Zabiegi związane z iniekcją toksyny botulinowej wzbudzają wiele kontrowersji, gdyż źle przeprowadzona procedura może doprowadzić do trwałego lub długookresowego paraliżu mięśni twarzy. Lekarze oraz naukowcy opracowali obecnie nowoczesną terapię potocznie nazywaną „Baby Botox”. Jak sama nazwa wskazuje jest ona pochodną tradycyjnych zastrzyków Botox’em, ale działanie jej jest delikatniejsze.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Kurze łapki - zmarszczki mimiczne wokół oczu

kurze łapki
Pierwsze trwałe, choć niewielkie zmiany w skórze można obserwować już po 20 roku życia.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Liquid Face Lift - czego więcej można pragnąć?

liquid face lift
Operacja plastyczna – sama nazwa przyprawia, niektórych o nieprzyjemne dreszcze. Tradycyjny lifting skóry – czyli wykonywanie nacięć skóry i odpowiednie jej naciąganie, też nie wzbudza pozytywnych emocji. Jak więc można odjąć sobie parę lat bez bólu i niepotrzebnego strachu przed zabiegiem?

Komentarze (2) Czytaj całość…

Liquid Face Lift – indywidualne odmłodzenie

lifting twarzy
Lekarze specjalizujący w nowoczesnych technikach odmładzających już dawno odkryli, iż zbiegów nie można wykonywać seryjnie i tak samo u każdego pacjenta/ki. Stosowanie wypełniaczy tkankowych bez wcześniejszej oceny stanu skóry oraz bez doświadczenia w prognozowaniu efektów procedury mogą doprowadzić do uzyskania nienaturalnych rezultatów.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie