Zarejestruj / Zaloguj

RESVERA ?VITIS przedłuża młodość

wino zajawka
RESVERA-VITIS zawiera resweratrol, fenolową substancję znajdującą się w skórkach czerwonych winogron w formie trans-resweratrolu, który posiada silne działanie przeciwutleniające. W szczególności wpływa na perokdydację tłuszczy o niskiej gęstości (LDL zły cholesterol), który po utlenieniu powodują osadzanie się blaszek miażdżycowych.

Komentarze (23) Czytaj całość…

OENOBIOL - nieskazitelna cera

OENOBIOL – nieskazitelna cera to pierwszy suplement diety zwalczający niedoskonałości skóry.
Badania pokazują, że 54% kobiet w wieku 25 – 58 lat ma problemy z cerą. Do najbardziej uporczywych i trudnych w zwalczaniu zalicza się niedoskonałości w postaci trądziku, nadmiernie wydzielanego łoju, zaskórników, przebarwień oraz plam. Źródłem tego typu przypadłości są zazwyczaj zaburzenia hormonalne, cechy dziedziczne, stres, a także osłabiony układ immunologiczny.

Komentarze (1) Czytaj całość…

CeraNova z algami 30+ - skóra odmłodzona od wewnątrz

CeraNova z algami 30+ to suplement diety stworzony na bazie spiruliny, likopenu i witaminy C. Preparat uzupełnia dietę w składniki poprawiające jędrność skóry. Jego składniki zostały dobrane tak, aby opóźnić proces starzenia się skóry.

Komentarze (2) Czytaj całość…

CeraNova z bratkiem - zwalcz trądzik od środka

CeraNova z bratkiem to preparat w postaci tabletek, zawierający: ziele bratka, cynk, witaminy C, B1, B2, B6, B12, PP, kwas foliowy - składniki dobrane tak, aby przyspieszały przemianę materii i zwalczały stany zapalne skóry powstające na skutek produkcji nadmiaru wydzieliny łojowej. To właśnie one są główną przyczyną występowania trądziku.


Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie