Zarejestruj / Zaloguj

Wybielanie zębów martwych - ryzyko związane z zabiegiem

wybielanie martwych zębów
Obecnie istnieje wiele metod wybielania zębów. Na wstępie warto jest zauważyć, iż istnieje zasadnicza różnica między oczyszczaniem zębów, a wybielaniem. Oczyszczanie może być przeprowadzone bardzo naturalnymi metodami związanymi z mechanicznym oddziaływaniem na szkliwo zęba.

Komentarze (9) Czytaj całość…

Licówki - ogólna charakterystyka wykonania zabiegu

licówki
Korekty nieestetycznych zębów poprzez nałożenie licówek można dokonać podczas dwóch wizyt u dentysty. Obecnie nowoczesne techniki mocowania licówek umożliwiają dentyście dobrze dopasować je do zębów. Kiedyś metody dopasowywania licówek do powierzchni zębów były tak mocne, że doprowadzały do uszkodzeń zębów, a nawet ich złamań.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Leczenie ortodontyczne - kiedy zgłosić się do specjalisty?

leczenie ortodontyczne
Obecnie świadomość leczenia ortodontycznego zębów jest coraz bardziej powszechna. Rodzice zaczynają bardzo wcześnie ze swoimi pociechami zgłaszać się do ortodonty, gdy tylko coś ich zaniepokoi w ustawieniu zębów dzieci. Jest to bardzo pozytywne zjawisko, gdyż zdrowe zęby to proste zęby.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Zoom® - wybielanie zębów aktywowanym światłem

wybielanie zoom
Z wiekiem kolor zębów ulega znacznej zmianie. Zęby zaczynają przebarwiać się na kolor żółto-szary. Zazwyczaj domowe metody i sposoby wybielania są mało skuteczne, ponieważ działają bardzo powierzchniowo.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Usuwanie osadu nazębnego - ogólna charakterystyka zabiegu

polishing
Na skutek mineralizwania się płytki nazębnej oraz zbierania się różnych osadów na zębach zaczyna tworzyć się osad, który negatywnie wpływa na ich wygląd. Ciemnożółty, brązowy osad oraz przybrudzone końcówki zębów są przebarwieniami, które ciężko jest usunąć domowymi sposobami.

 


Wybielanie martwych zębów aktywnym światłem

wybielanie zęba martwego
Przebarwione pojedyncze zęby zwłaszcza, jeśli znajdują się one w przednim łuku są poważnym problemem estetycznym, z którym boryka się wielu ludzi. W większości przypadków powodem pociemnienia pojedynczego zęba jest jego martwica Wybielanie zębów martwych wymaga oddzielnego postępowania przy wybielaniu wszystkich zębów.  

Komentarze (4) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie