Zarejestruj / Zaloguj

Serum do skóry twarzy - więcej niż krem

serum
Chcąc systematycznie dbać o skórę chętnie sięga się po różnego rodzaju preparaty pielęgnujące skórę. Niemniej jednak, w niektórych sytuacjach wskazane jest zintensyfikowane oddziaływanie na skórę. Do takich przypadków można m.in. zaliczyć: -odnowę skóry po zimie; -odnowę skóry po intensywnym opalaniu; -dotlenianie skóry narażonej na działanie klimatyzatorów. Skóra zwłaszcza na twarzy jest najbardziej narażona na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak: słońce, wiatr, czy też zanieczyszczenia powietrza.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Starzenie się twarzy po pięćdziesiątce

starzenie
Powyżej wieku 50 lat w skórze zaczynają zachodzić nieodwracalne zmiany. Na skutek współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych procesów starzenia kondycja, skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona, bowiem swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji. Ponadto, wewnętrzna struktura skóry ulega znacznemu osłabieniu.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Beauty Defect Repair - eliminacja defektów skóry

beauty defect repair
Skóra człowieka wymaga odpowiedniej pielęgnacji zintegrowane oddziaływanie codziennych zabiegów higienicznych oraz profesjonalnie wykonane procedury mogą w sposób skuteczny wspomóc walkę z opóźnianiem procesów starzenia. Obecnie medycyna estetyczna dąży do stosowania jak najskuteczniejszych metod dbania o kondycję skóry bez ingerencji chirurgicznej. Bez wątpliwości zabiegi, podczas których nie nacina się skóry, cieszą dużą popularnością wśród osób zainteresowanych nowymi metodami odmładzania.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Starzenie się twarzy po czterdziestce

starzenie się skóry po czterdziestce
Po 40 roku życia widać już pierwsze oznaki trwałych zmian na skórze, spowodowane nieustanne zachodzącymi procesami starzenia. Na skutek współdziałania czynników zewnętrznych, jak i wewnętrznych procesów zachodzących w organizmie, kondycja skóry ulega znacznemu pogorszeniu. Traci ona bowiem swoją dawną elastyczność, jędrność oraz zdolność do regeneracji.

Komentarze (13) Czytaj całość…

Witaminy z grupy B i C w preparatach pielęgnacyjnych - ich cel i główne ...

skład chemiczny kremu
Dobrze opracowane kremy przeciwdziałają starzeniu skóry, rozświetlają ją oraz przywracają jej młodzieńczy wygląd. Kremy, żele, balsamy, sera powinny zawierać szereg dobroczynnych substancji chemicznych, które pomogą uzyskać pożądane efekty odmładzające.

Komentarze (1) Czytaj całość…

Starzenie się twarzy po trzydziestce

strarzenie się skóry po trzydziestce
Przez całe życie w skórze zachodzą zmiany, spowodowane nieustanne zachodzącymi procesami starzenia. W wieku 30 lat bardzo ważna jest profilaktyka przeciwzmarszczkowa, która głównie polega na utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia skóry oraz skutecznej odnowy struktur kolagenowych. Jest to, bowiem okres w życiu każdego człowieka, w którym znaczna utrata wody oraz osłabienie struktur kolagenowych w komórkach skóry mogą przyczynić się do powstania zmarszczek.

Komentarze (18) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie