Zarejestruj / Zaloguj
ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
termin definicja
AbdominoplastykaPlastyka powłok brzucha
AdipocytKomórka tłuszczowa syntetyzująca i magazynująca tłuszcze proste (trójglicerydy).
AdrenalinaJest to środek obkurczający naczynia krwionośne
AgingStarzenie się skóry twarzy, szyi, dekoltu.
AktynoterapiaMetoda leczenia wykorzystująca sztuczne źródła światła.
Akwaterapia(hydroterapia, wodolecznictwo) - metoda leczenia bodźcowego polegająca na zewnętrznym stosowaniu wody o różnych postaciach: ciekłej, stałej lub gazowej. Podstawę leczniczego działania stanowi odpowiednia temperatura lub ciśnienie wody użytej odpowiednio do danej terapii.
Algi LaminariaBogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.
AnalgosedacjaZnieczulenie dożylne
AquaforezaNowa technika wykorzystywana w zabiegu Bezigłowej Mezoterapii NNM, w której technologia laserowa i specjalne impulsy elektryczne pomagają reaktywować w tkankach specyficzne procesy fizjologiczne, mające wpływ na rozwój cellulitu. Procesy te obejmują mikrocyrkulację, drenaż limfatyczny i polepszenie przepływu krwi.
Aquamid Tkankopodobny materiał wypełniający, który jest wstrzykiwany tuż pod skórę. Jest to przeźroczysty żel składający się z 97,5% wody i z 2,5% poliakrylamidu. Stosowany jest w medycynie estetycznej min. do - powiększania ust, korekcji głębokich zmarszczek i bruzd, kształtu kości policzkowych i brody, a także do wygładzania blizn potrądzikowych i korekcji innych defektów tkanki miękkiej.
Aquarelle Metoda, która intensywnie nawilża skórę oraz poprawia mikrocyrkulację.
Arbutyna Substancja wybielająca zawarta w liściach mącznicy lekarskiej, posiada właściwości rozjaśniające drobne plamy i przebarwienia, wyrównuje koloryt skóry.
Aroma Expert White Precyzyjny i nieinwazyjny zabieg likwidujący przebarwienia pigmentowe. Przywraca cerze świeżość i gładkość, bez widocznych plam, piegów czy cieni. Jego zadaniem jest również zapobieganie zaburzeniom pigmentacji wywołanym przez słońce, zanieczyszczone środowisko, zmiany trądzikowe czy też przyjmowanie leków.
AromateriapiaLecznicze działanie naturalnych olejków eterycznych stosowanych w formie inhalacji, masażu, kąpieli i okładów (kompresów).
Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2020 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie