Zarejestruj / Zaloguj

Kąpiel w sianie - staropolskie spa

kąpiel w sianie
Kąpiel w sianie to bardzo naturalny zabieg, który działa relaksująco i rozluźniająco. Jest on szczególnie zalecany dla osób zmęczonych i przepracowanych. Zapach siana uspokaja, natomiast właściwości suchej trawy pobudzają przemianę materii.
Już w danych czasach uważano, że sen na świeżym sianie jest bardzo zdrowy i głęboki. Uważa się, że zapach suchej trawy oraz ziół wpływa kojąco na skołatane nerwy człowieka.

Komentarze (3) Czytaj całość…

Lampy kolagenowe - seanse młodości

lampy kolagenowe
Drogie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie są na każdą kieszeń. W ostatnich latach opracowano najbardziej spektakularne rozwiązania z branży solaryjnej. Wyznaczyły one nowe trendy i kierunki rozwoju salonów solarium na całym świecie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Kapsuła SPA z funkcją delikatnej sauny

kapsuła SPA
Wiele osób zmuszonych jest, z powodu różnych schorzeń, do rezygnacji z dobroczynnego działania sauny. Kompleksowy wpływ gorącego powietrza na zdrowie i urodę został odkryty już dawno przez ludzi. Świadczą o tym wykopaliska archeologiczne, gdzie widać szczątki niegdyś budowanych saun. Okazuje się, że tradycja idzie w parze z nową technologią.

Komentarze (6) Czytaj całość…

SPA - zabiegi w kapsułach

kapsuła SPA
SPA to nie tylko tradycyjne masaże i kąpiele. To również nowoczesna technologia dla osób, którzy w natłoku codziennych spraw nie mają czasu na kilkudniowy wypoczynek w malowniczym kurorcie. Obecnie nawet w centrach tętniących życiem miast można skorzystać z dobrodziejstw SPA. W nowoczesnych salonach kosmetycznych wyposażonych w indywidualne sauny w formie kapsuł łączących w sobie nowatorstwo i tradycję można jednocześnie doświadczyć odrobiny wytchnienia od codziennych zmartwień oraz poddać się przyjemnym zabiegom kosmetycznym.

Komentarze (4) Czytaj całość…

Masaż biurowy a zdrowie pracownika

masaż biurowy
Stres jest częścią naszego życia, zarówno w pracy, jak i w domu. Statystyki przeprowadzonych badań alarmują że, stres w miejscu pracy wzrasta (niezależnie od stanowiska) pociągając za sobą duże straty dla gospodarki, związane ze spadkiem produktywności.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Rytuał Tee Tree - piękne włosy

rytułał tee tree
Zabieg Tee Tree jest odpowiedni szczególnie dla zniszczonych włosów, zapobiega tworzeniu się łupieżu oraz wpływa na jego likwidację. Dodatkowo  przywraca skórze głowy jej naturalne funkcje.

Komentarze (7) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie