Zarejestruj / Zaloguj

Zielona kawa - termiczny zabieg na cellulit

zielona kawa
Zabieg z zielonej kawy jest szczególnie zalecany do oczyszczania skóry, eliminacji toksyn z organizmu, zwalczania wolnych rodników oraz usuwania nadmiaru wody z tkanek.

Komentarze (8) Czytaj całość…

Aerofat - modelowanie i odmładzanie

aerofat
Modelowanie ciała związane jest z niezwykle ciężką pracą. Niestety nie wszyscy są obdarowani przez naturę proporcjonalnie ukształtowaną sylwetką. Dosyć często, zwłaszcza na ciele kobiet tłuszcz odkłada się nieregularnie. Najczęściej „upatruje” sobie on konkretne części ciała, z których bardzo trudno go wyeliminować. Okazuje się, że dużą pomocą w terapii odchudzającej może przyjść zabieg Aerofat nazywany również lipodermolog’ią. Dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu jest jego działanie odmładzające.

Komentarze (2) Czytaj całość…

SPA - nowoczesne zabiegi

 spa zabiegi
HAIR SPA – SPA dla włosów
Gamma PGA Hair Treatment System – sposobem na poprawę wyglądu włosów
Badania przeprowadzone w salonach SPA wykazały, że urządzenie, które wytwarza ultradźwiękową nano mgłę w połączeniu z gammapga i jonami ujemnymi tworzy nawilżający ładunek, który ma pozytywny wpływ zarówno na skórę twarzy jak i kondycje włosów. Głębokie nawilżenie powoduje efekt natychmiastowy. Po zabiegu włosy są błyszczące, miękkie i zdrowsze. Poprawia się również stan skóry głowy. Koszt takiego zabiegu to około 100 PLN.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Termoradioczęstotliwość w walce z oznakami starzenia i nie tylko

termoradioczęstliwość
Wraz z upływem lat na naszym ciele zaczynamy zauważać nieodwracalne zmiany. Skóra zaczyna tracić jędrność i dawną elastyczność. Z upływem lat kolagen przemieszcza się do głębokich warstw skóry, na skutek, czego wiotczeją mięśnie i w efekcie włóknista tkanka tłuszczowa zaczyna zwisać.

Komentarze (2) Czytaj całość…

Krioterapia

krioterapia
Obecnie coraz bardziej popularne stają się zabiegi upiększające ciało. Są one już nawet swego rodzaju modą wśród społeczeństwa XXI wieku, które uświadomiło sobie potrzebę dbania o wygląd zewnętrzny. Każdy chce co jakiś czas naładować się pozytywną energią. Często jednak nie możemy sobie pozwolić na długi wypoczynek w ośrodku odnowy biologicznej. Chcąc wynagrodzić sobie poranne pobudki do pracy, postoje w korkach, czy chwile stresu, szukamy nowych sposobów na odreagowanie.

Komentarze (6) Czytaj całość…

Zabiegi na bazie złota

zlote_zabiegi
Tajemnica starożytnego Egiptu wyszła na jaw i zawitała do dzisiejszych salonów SPA. Już nieskazitelna, boska Nefretete poddawała się zabiegom na bazie złota, żeby zachować świeżą i młodą skórę.

Komentarze (5) Czytaj całość…

Korzystanie z serwisu CzasNaZmiane.pl oznacza akceptację regulaminu.
Wszelkie prawa do publikowanej treści zastrzeżone. Wykorzystywanie w innych serwisach bez zgody autora zakazane.
Copyright © 2008-2019 CzasNaZmiane.pl | All Rights Reserved

Serwis czasnazmiane.pl wykorzystuje pliki cookie zapisywane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w regulaminie